Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ráedzhetek erre így, vagy még...

Ráedzhetek erre így, vagy még jobban lesérülők?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a minap voltam kondiban - először. Bicepsz-tricepsz volt a program. Elég szar kondícióban lehettem, mivel a karjaim edzés után nem tudtam teljesen kinyújtani, de gondolom ez normális. Tegnap pakolásztunk, és most annyival rosszabb, hogy mindkét kezem derékszögben hajlik és nem tovább, nem tudom kinyújtani őket.


Elmehetek így edzeni ma? Vagy mondjam le? Várjam meg míg teljesen elmúlik a fájdalom? Vagy ilyenkor rá kell edzeni?


2010. júl. 5. 07:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagyis a karjaim könyékben derékszögig hajlanak...
2010. júl. 5. 07:59
 2/4 anonim ***** válasza:
nyújtsd sokat, és várd meg míg elmúlik. kell regenerációs idő az izmoknak... de talán olvass utána
2010. júl. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az izmok sérülése (és fájdalma) egyúttal a fejlődést is jelenti, de csak akkor, ha hagyod regenerálódni. Türelem!
2010. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kezdőknél előfordul. pihentesd. De ettől még lábazni lehet, pl guggolni. ha meg csak felsőtestre gyúró punci vagy, akkor inkább mond le a mai edzést.
2010. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!