Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg egy olcsó...

Mennyire éri meg egy olcsó gördeszka kezdőknek?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy gördeszkát, de félek hogy hamar megunom. Azonban valamelyik nap láttam egy egész olcsót a Tescoban. Mivel nem szeretném nagyon terhelni a szüleimet anyagilag, arra jutottam, hogy kipróbálnám azzal, aztán ha tetszik, váltok. Tudom, hogy nem a legjobb minőség, de ennek mi lehetne a hátránya? Illetve, mennyire bírna el, ha én ezen elkezdek trükközgetni? (60 és 70 kiló között mozgok)

2019. ápr. 22. 22:17
 1/3 anonim válasza:
Hát, ha nagyon olcsó deszkát veszel, valószínűleg meg fogod unni, nem lesz túl jó élmény. Bár lehet kifogsz egy jobb darabot... Te döntsd el amúgy egész jó árért (10-15 ezerért lehet venni király deszkákat) pl Spartan Top Board
2019. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatból mondom, hogy tescosat még kezdésnek se vegyél. Semmi konkáv, acél pogácsák + harangok, beton kerekek, 100% kínai juharfa ... Ezzel ellenben látogass meg egy decathlont. Keresd meg a deszkákat és kapj le a polcról egy olcsóbb oxelot. 12-13 ezerért már kapsz, de lehet, hogy 8-9 ért is. Nekem 1 évig bírta, amíg az alapokat, mellé 3 trükköt elsajátítottam. Bírta volna tovább is, csak leváltottam inkább. Ha később nem unod meg, akkor érdemesebb csak többet költeni rá. Mindegy, hogy hány kiló vagy, hiszen volt egy ismerősöm, aki 100 kiló felett volt és egész profin deszkázott. Sajnos már nem él, viszont a lényeg annyi, hogy a Tescos meg Auchanos meg ilyen márkátlan szarokat kerüld, mert nem adja azt az élményt, ami a többi. Ha nincs közelben decathlon, akkor rendelni is tudsz.
2019. máj. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is tescossal kezdtem.. de egy oxeloval jobban jarsz
2019. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!