Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 4. alkalommal megyek terembe,...

4. alkalommal megyek terembe, körbeértünk az izomcsoportokon. Lemondhatom a személyi edzést?

Figyelt kérdés

Semmi bajom nincs vele, jófej a srác, megmutatta hogyan kell a gépeket használni, de a pénztárcámnak sok a heti 3000Ft (3x járok egy héten).


De ha visszamondom a személyi edzést ugye attól még megkérhetem őt vagy bárki mást olykor olykor hogy mutassa ba, hogy az adott gépet hogy kell helyesen használni?


2010. júl. 7. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Írt neked személyre szabott edzéstervet? Az azért elég hasznos..

Persze, örömmel segít egy edzőteremben bárki. Nem lesz az, hogy már nem vele edzel, ezért szóba sem áll. Emiatt ne aggódj :)

2010. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem csináltattam edzéstervet. Az mire jó és hogy néz ki? Egy darab papír, amire rá van írva, hogy milyen gépeket miylen gyakorisággal és miylen izomcsoportokat edzek? Tehát magyarán kiváltja a személyi edzőt, és az alapján én is tudom magam edzeni?
2010. júl. 7. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok azért annyira otthon a témában. De a súlyodtól és a célodtól (fogyni akarsz, vagy izmosodni) függően összeállít egy edzéstervet, hogy miből mennyit kell csinálni. Tulajdonképpen úgy, ahogy írtad, igen Általában még étrend tanácsot is ad...

Nekem benne volt ez a személyi edzés díjában.

2010. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát eddig így csináltuk:

- mell-hát

- bicepsz-tricepsz

- láb-váll


Most körbeértünk, kezdjük előről. EWz jó, csak már nem emlékszem minden gyakorlatra...a személyi edzés meg drága...de ha kiváltja az edzésterv az edzőt, és csak 1x kell érte fizetni, akkor OKÉS a dolog

2010. júl. 7. 14:23
 5/5 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:

[link]

Ezt olvasgasd

Itt videót is találsz, meg a kajálást is leírja.

2010. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!