Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kéktúrát ugye füzet és...

A kéktúrát ugye füzet és pecsétek nélkül is végig lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Idén úgy döntöttem, hogy belevágok, sokat olvastam utána, viszont mindenhol ilyen pecsételőhely, olyan pecsételőhely, és hogy nehogy elfelejtsünk pecsételni. De ha engem ez a pecsételős bizonyítgatós része nem érdekel, akkor ugye nem maradok ki semmiből, ugyanúgy mehetek én is? (Mármint azon kívül, hogy hivatalosan nem tudom bizonyítani.) Jól értem ezt a részt, hogy ez a füzet csak ennyire való?

2019. jún. 10. 21:20
 1/3 Szergej55 ***** válasza:
100%
Szerinted kint áll egy erdész minden kilométeren, aki eltilt, ha nincs nálad túrakönyv és tintapárna? :D Persze, hogy mehetsz csak úgy magában is, sok sikert előre is, szép helyeket fogsz látni!
2019. jún. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen arra kezdesz el gyalogolni vagy biciglizni, amerre szeretnél. A stemplizés a szervezett túrázók, túrakiírások teljesítői, fokozatok szerzőinek a "bizonyító eszköze". Ha ezek nem gerjesztenek, akkor csak simán elindulsz kirándulni, a túraleírások számodra is ugyanúgy elérhetőek :)
2019. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, semmi másra nem kell a füzet, mint a pecsétek gyűjtésére, hogy a végén le tudd adni, és megkapod a jelvényt érte.

De valahol enenk ez is a lényege, hogy szépen gyűlnek a stemplik, és minden pecsét egy emlék is lesz.


Persze ettől még ha nem mozgat meg, nem kötelező :) A túraút nyitva áll.

2019. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!