Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? Többi lent😄

Mit sportoljak? Többi lent😄

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves lány vagyok. Pécs környékén lakok, de nem igazán vagyok tisztában azzal, hogy milyen sportolási lehetőségeim vannak.

Szeretek úszni, de a Hullám miatt nem annyira vonz. Kipróbálnám a röplabdát, de az én sulimban nincs külön röpi edzés/csapat. Lovaglás is érdekelne, csak pl. Üszögpusztán elég drága+ a buszjárás sem engedi, hogy oda könnyen eljussak.:/ A tollas is érdekelne, de nem tudom, hogy Pécsett hol van lehetőségem ezt űzni. Még amit szeretek csinálni, az a fallabda! Csak sajnos az is pénz kérdése... termet bérelni, stb.

Régen judoztam, balettoztam és táncoltam. Egyiket se csináltam olyan sokáig (1,5év).

Nektek van valami ötletetek, hogy mit sportoljak? Felőlem lehet bármi. Egyéni vagy csapatjáték, nekem az mindegy.:D A legjobb az lenne, ha izmosabb lenne a lábam és még az alakomat is formálná.

Ha az számít, 170cm magas vagyok, normál testsúllyal.

Előre köszönöm a válaszokat:)



2019. jún. 20. 10:07
 1/3 anonim válasza:
100%
Kerékpározás? Lehet egyedül, többen is, izmosodna tőle a lábad. 170 cm-re kapni bringát, olcsót, drágát nem lehet kifogás
2019. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Reumás csiga válasza:
100%

Szia!

Kipróbálhatnád a néptáncot. Nagyon jó szórakozás, lelki feltöltődés a stresszes hétköznapokban, kellően fáraszt, a mozgáskoordinációdat is fejleszti (hogy a fizikai részét is nézzük), és általában nagyon jó közösség alakul ki a táncos csoportokban. Személyes tapasztalat, 11 éve táncolok :) (bár nem Pécsett lakom, nem tudom, ott van-e rá lehetőség, de úgy gondolom, érdemes kipróbálni. Aztán ha mem jön be, ez van)

Remélem segíthettem. :)

2019. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia kipróbálhatnád a boxot itt pécsen van jó hely jó edzővel és edzőtársakal vagy menj elkondizni pécsen nagyon jó kondi termek vannak szerintem a cutler a legjobb de van még pár remélem segítettem!
2019. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!