Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditermekbe, meg fürdőkben...

Konditermekbe, meg fürdőkben miért csak az öregek zuhanyoznak le, a fiatalok miért nem?

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 10:25
 1/9 anonim válasza:
Ez nem igaz, hogy csak öregek zuhanyoznak, szerintem te jársz inkább olyan helyre, ahol kevés a fiatal.
2019. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan nálunk, egyfajta küzdösportklubban németorsza´gban is ez megy. A fiatalok közül cask az edzö fia jön zuhanyozni, a többi fiatal sutyerák veszi a titokzoknikáját meg a pingvinmelegítöjét aztán tipli.
2019. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
en zuhanyzom..de télleg a tizen huszonévesek kész vége az edzésnek,es az izzadt trikojukra rá a kabát,vagy az izzadt testére átcseréli a polot es mennek pfuj,förtelem
2019. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én bevallom, a saját fürdőszobámban jobban bízok, mint egy közös használatú zuhanyfülkében. Egy fincsi kis gombás fertőzés jó sokáig meg tudja keseríteni az életedet.
2019. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én azért mert, edzés után haza szoktam menni, és nincs is messze...
2019. jún. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

#4

Ezert kell papucsban zuhanyozni ilyen helyeken, ez alap.


Amugy en sem ertem miert nem zuhanyoznak..

2019. jún. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ezert kell papucsban zuhanyozni ilyen helyeken, ez alap." - Semmit nem jelent, tapasztalat, elég, ha egyszer fertőzötten összefogdosnak mindent. Évek óta próbálok megszabadulni egy vélhetőleg ilyen helyen egyszer összeszedett vacaktól a talpamról. Inkább letusolok otthon.
2019. jún. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen nem szeretek más azonos neműekkel együtt zuhanyozni, és mások előtt meztelenkedni. Haza megyek és ott oldom meg. De amúgy én csak fiatalokat láttam zuhanyozni kizárásos alapon mivel egyetemi kondi...
2019. jún. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én leszarom, hogy látnak, vagy sem, ha pont a testemre kíváncsi, akkor nézegesse, de gyorsan mert kb. 1 perce van rá.

Otthon zuhanyzom sokszor, mert a szomszédba járok, de szoktam ott is és eddig semmi gondom nem volt.

2019. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!