Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem értem a vágtát. Valaki el...

Nem értem a vágtát. Valaki el tudja nekem magyarázni?

Figyelt kérdés

Nem értem hogyan kell.

Nem értem hogyan kell job vagy bal lábra ugrasztani, azt sem értem hogy hogyan kell félfelvételt csinálni.

Nem értem a lábsorrendeket sem.

Azt meg végképpen nem tudom mi a hajlítás és mi az állitás.

Nem tudom, foggalmam sincs mi a rövidvágta, vagy a nyújtott, de még azt sem tudom hogy van a lebegő fázis meg ilyenek.


Olvasgatni próbáltam, de nagyon szaknyelven can fogalmava és egy kukkot sem értek.


Ha valaki tudja az lécci segítsen.

De ne úgy irjátok le kérlek, hogy pl. bal lábra hajlítjuk a lovat majd rövidvágtázni kezdünk. Mert ebből semmit sem fogok érteni.

Lécci egyszerű parasztésszel is felfogható módon.



2019. jún. 24. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Te vagy az, akinek az ügetésről írtam?
2019. jún. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Ez életem első kérdése ezen az oldalon.
2019. jún. 24. 20:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Aha. A problémáid felét úgy lehet megoldani legegyszerűbben, ha letöltesz a youtuberól vágta videot (van jobb kézre és bal kézre is), valamint egy olyan videolejászót, amit kockánként lehet ugrasztani, és ugrasztod a videot kockánként.
2019. júl. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, kipróbálom
2019. júl. 5. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!