Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki ebből a...

Rendelt már valaki ebből a boltból? Kosárlabdacipőt szeretnék. Nem hamisítványt árulnak?

Figyelt kérdés
Nemrég találtam rá a [link] oldalra, és nagyon jó áron vannak a cipők. Viszont a honlapon nem találtam semmilyen adatot a cégről, nem tudom mennyire megbízható. Nem szeretnék hamisítványt vásárolni.
2019. jún. 26. 12:37
 1/3 anonim válasza:
Én már rendeltem innen, nem kamu de viszont a szálltási idő az sok
2019. jún. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Meg tudnád még írni, hogy számlát küldtek-e? És ha nem jó a méret, van lehetőség cserére? A honlapon sajnos nem találtam semmilyen infót ezzel kapcsolatban.

2019. jún. 26. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár napja olvastam valahol egy cikket (talán a tékozló homáron) az ehhez hasonló (cégnév, cím, telefonszám, email és minden egyéb adat nélküli) oldalról rendelésről, amikor valaki kínából kapta a rendelt cipőt ami természetesen nem eredeti és rossz minőségű volt. De persze hallgass az elsőre és rendelj nyugodtan egy olyan honlapról ahol semmi információ nincs arról, hogy kitől is rendelsz és még garanciát se kapsz a termékre.
2019. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!