Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Art Kingdom táncegyesületről...

Art Kingdom táncegyesületről vélemény?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 18:43
 1/1 Beka007 válasza:

Az Art Kingdom egy fantasztikus, teljesen más értelmezése a táncoktatásnak. Nem arra mennek rá, hogy egy gépet csináljanak belőled, ami pontosan eltáncolja a koreográfiát null érzelemmel. Sokan nincsenek tisztában vele, hogy nem attól lesz valaki jó táncos, ha ugyanúgy eltáncolja a koreográfiát, mint a tanár. Az AK-ban leginkább azt tanítják, hogyan találj bármelyik stílusban valamit, ami hozzád kapcsolódik, arra ösztönöznek, hogy a koreót építsd saját magadra. Az egyik jelszavuk a türelem, mindig azt mondják, legyünk türelmesek saját magunkkal, mert mindenki a saját tempójában fejlődik.


A tanárok fantasztikus táncosok, nem véletlen értek el rengeteg nívós helyezést pl. WOD-on. Az órák mindig nagyon jó hangulatban telnek, én Bubihoz (Börczi Barbara) járok egy éve, és miatta egy hétből négy napom garantáltan boldogan telt. Én alapképzésre jártam, abszolút kezdő kétballábasként kezdtem, de ha van csodahely, az az AK.


Szerintem Budapest legjobb tánciskolája, mert amellett, hogy tényleg Magyarország legjobb táncosai a tanáraink, egy kis összetartó család az AK, az egyénre, a lelkedre is figyelnek, és ilyen máshol szerintem (és mások szerint) nincs.


Most lett vége a táborunknak, ahol több olyan táncos is táborozott, akik nem a mi egyesületünkbe tartoznak (pl.Győriek, Pécsiek), és ők is hasonló véleménnyel voltak rólunk.


Ha szeretnél elkezdeni táncolni, szeptemberben lesz ingyenes nyílt nap, ahol bármennyi órára be tudsz jönni ingyen, és megnézni minket:)

2019. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!