Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most mit csináljak ha ez van?

Most mit csináljak ha ez van?

Figyelt kérdés

Edzésnél valahogy olvastam hogy olyan súlynak kell fenn lennie a súlyzon hogy egy-egy gyakorlatból 10 ismétlést tudjak csinálni.Én pl a fekvenyomást és a tárpgatást 3X20-assal szoktam nyomni.Ez baj???Vagy emeljek a súlyon???

Jelenleg mindkét súlyzón 3.5 kiló van.(A bal kezem jóval gyengébb mint a jobb.(jobban ebből valszeg 25-30-at is meg tudnék csinálni.)Ja és othhoni tömegnüvelő edzést folytatok ha vmit számít.

Mi legyen???

15/F 180


2010. júl. 9. 19:38
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi a helyesírűsi hibákért,de siettem.

Ja 180 cm/62kg (utolsó mérés de egy hónapja megy a tömegnövelés és azóta nem mértem)

2010. júl. 9. 19:40
 2/3 anonim ***** válasza:

milyen súlyzó? egykezes kétkezes? mekkora súlyokat használsz? kis súly ez, ha 1000-et csinálnál az is kevés.


fekvenyomni saját testsúly környékén illik, de kezdőknek is legalább a testsúly felével.

2010. júl. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
korai még ez neked
2010. okt. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!