Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha túl vastag,...

Mit csináljak ha túl vastag, izmos a combom?

Figyelt kérdés
Régen eléggé vékony voltam amit utáltam, ezért elkezdtem edzeni. Egy év alatt elértem azt a szintet amit akartam. Jó alakom lett. Viszont azóta szinte bármilyen sporttól csak izmosodik, főleg a combom és azt már nem akarom. Most már kövérnek érzem magam, nem szeretnék izmosabb lenni. De akkor ne sportoljak? Jelenleg táncolok, de attól is mert sok benne a láb erősítés. Bele nézek a tükörbe és rosszul vagyok. És a legnagyobb probléma hogy alacsony vagyok 155 cm, sokkal jobban meglátszik az izom mint másoknak. Én nőni már nem nagyon fogok. Egyébként még csak 16 éves vagyok (lány). Csak félek hogy a pasiknak nem fogok tetszeni ilyen lábakkal. Comb izomból lehet valahogy fogyni? Kérlek segítsetek! .

2019. júl. 3. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Kép a lábakról? Lehet, nem is olyan vészes, csak téged zavar.
2019. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bzs03 ***** válasza:
59%

Jezusommm izmos nem lehet kover. Ha tenyleg kemeny izomkotegbol all a vombod nem lehetsz kover az ugy szep. Amugy meg:

A vekony nok jol neznek ki ruhaban. A fitt nik pedig jol neznek is ruha nelkul.

Te valasztasz de en nem aggodnek ezen.

2019. júl. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan izmos combod van, akkor tanulj meg főzni és elveszlek feleségül ! ;)
2019. júl. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, én is hasonló cipőben járok mint te, bár nekem inkább a vádlim izmos nagyon, a combom kevésbé. Az a helyzet, h ez genetika és ezen nem nagyon tudsz változtatni. H abbahagyod a aportot és fogyókúrázol, akkor kicsit vékonyodhatsz, de sztem ez így túl nagy áldozat.

Nekem az vált be, h olyan mozgásokat, sportot csinálok, ami nem erősít, csak mozgat (futás, torna, úszás) és kis mértékű diétát csinálok sok gyümölccsel meg zöldséggel.

Kis mértékű változást elértem, de már ez is elég.

17L

2019. júl. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Lányok! Ne akarjatok már az egyik legszebb részetektől megszabadulni! Szerintem bolondítóan szexi az izmos comb és vádli. Eddig minden exbarátnőmnek kimondottan izmos lábai voltak, nem véletlenül, nekem ez fontos szempont a párválasztásnál.


Azért, mert a szupermodellek úgy néznek ki, mint a piszkafák, ne higgyétek, hogy mindenkinek az tetszik.

2019. júl. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!