Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó üzlet?

Szerintetek jó üzlet?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem, hogy elkezdek Airsoft-ozni, utánna olvastam fórumokon, és láttam, hogy első replikaként a cheap-eket ajánlják. Ugyhogy el is menetem egy "cybergun" nevezetű szaküzletbe, ahol elmondtam, hogy én Cheap-et akarok. Modtam, hogy a fórumokon valami g36-os jing jong-ot ajánlanak. oda is vezetett az eladó egy Ak kinézrtű replikához, és elmagyarázta, hogy ezt hívják Cheap-nek. Az ára 226 ezer forint, ereje 15 FPS, BAX rendszere van, A tárba 20 töltény fér, az aksija 30 mAh-es (nem értek ehez, úgyhogy megkérdeztem hogy az sok-e, az eladó azt mondta, hogy elég ahoz, hogy kiürítsem a táramat), és adnak hozzá aksi töltőt is, ami csupán 4 órát vesz igénybe az aksi feltöltéséhez! Garancia nincs rá, mert hogy Cheap. Szerintetek megéri?
2010. júl. 10. 02:00
 1/10 anonim ***** válasza:

ugye csak elírtad hogy 226e ft? :O :O

15fps? az lós*art sem ér! :O

2010. júl. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Na jó, komolyabban igazábol 75 ezerért fogok venni egy 355 FPS-el rendelkező Systema (Bushing, Gears) és Guarder (motor,Hop-Up) belsővel rendelkező G&P special operation-t

[link]

2db 9,6 voltos 2200mAh-es aksival. (20 töltény/sec)

csak azért írtam ki, hogy lássam hány hozzáértő és hány barom válaszol. Amugy ne vegyetek Cybergun-nál, ujracsomagolnak olcsó fegyvereket majd tripla áron eladják.

2010. júl. 10. 02:14
 3/10 anonim ***** válasza:
mert aztán egy airsoft fegyvert olyan sokszor tudsz majd használni hogy megérje azt a mittoménhány Kt :D télleg.
2010. júl. 10. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kéthetente fogom használni. ez évente 25, 75000/25=3000 tehát egy év alatt partinként 3000 forintba kerül nekem, szerintem ennyit megér... Mivel ezzel a felszereléssel az előző gazda 200000 forintjába került, ezért simán tovább tudom adni 100 ezerért, és úgy még nyerek is rajta 25 ezret.
2010. júl. 10. 13:31
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor pacsi xD
2010. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Beteg vagy! :D

Jó játékot! =)

2010. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mért lennék beteg? ez jó üzlet, hisz újonnan egy ilyen replika kb 200000 forint, jól lehasználom, aztán elpasszolom 100 ezerért, és még kerestem is vele. Vagy megtartom falidísznek, azt amikor betörnek hozzám a cigók, jól tökön őket fél méterről :)
2010. júl. 10. 22:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát hogy kiírtad ezt a kamu leírást, azért vagy hülye XD

Aki egy kicsit is konyít hozzá, tudja hpgy fake :D

2010. júl. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az eredeti kérdés tényleg Fake, csak tesztelni akarta, hogy hány hozzáértő ír ide és hány b@rom. A megjegyzésben leírt második fegyver vásárlás nem Fake, azt tényleg meg fogom venni. Amúgy az első válaszoló nem volt valami alapos, csak az FPS-eken akadt meg, pedig se a fegyver nem passzolt (Ak-ról beszéltem G36 néven) se a tár (20 golyós AK tár NINCS!) se az aksi (30 mAh semmit sem ér...) Amugy meg az aksi feltöltési idő sem passzol (4 óra latt 30 mAh, akkor hány óra lenne már a 2200 mAh-s?)
2010. júl. 11. 23:49
 10/10 A kérdező kommentje:

Monjuk elég furcsa hogy a moderátorok még nem törölték a kérdést, talán azért, mert a kezdők itt megtudhatják hogy mit ne vegyenek XD.

Tegnap feltettem egy kérdés ami úgy szolt hogy +szerintetek hetékony-e" linkeltem a G&P-t és mondtam, hogy azért ebbe a témába irtam, mert sportszerűen akarom használni a cigók ellen XD sok pozitív választ kaptam, de sajnos törölte a egyik Moderátor...

2010. júl. 12. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!