Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Triatlonozok pár éve, de azon gondolkodtam hogy abbahagyom (rossz kapcsolat az edzőtársaimmal és edzővel). Teniszezni szívesen elmennék, de alapból nem nagyon vagyok jó labdás sportokban. Az a típus vagyok aki inkább elfut ha labdát dobnak felé. Ez eddig szinte minden labdás sportban megmutatkozott, foci, kosár, főként a kiütő amitől egyenesen rettegek. De a teniszt kipróbálnám. De az is bennem van hogy ennyi idő és élmény és siker után otthagyjam e a triatlont azért mert haragszanak rám a többiek, ez alatt azt értem hogy a csapatban én vagyok a legidősebb és nem nagyon van velem egykorú és a kicsik piszkálnak, az edzővel is megromlott a kapcsolatom. Szóval szívem szerint otthagynám csak félek megbánom. Úszni viszont nagyon szeretek, az biztos hiányozna. Futásban sosem voltam jó, mindig én voltam az utolsó pedig már mondtam én vagyok a legidősebb és nálam 5 évvel fiatalabbak simán megelőznek. Van még esetleg olyan sport amit szerintetek érdemes kipróbálni? 18L
2019. júl. 19. 23:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!