Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol találok olyan hiteles box...

Hol találok olyan hiteles box edzőt, aki ha megnéz, megmondja nekem őszintén, hogy sokra vihetem-e, vagy sem?

Figyelt kérdés
Igazából csak úgy kezdenék bele, ha megvan hozzá a tehetségem.

2020. márc. 25. 02:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. 12 évesen nem hiszem, hogy sokat tapasztaltál akár a magyar középmezőnyből is.

A bunyóban nem elég ha erős vagy. Egyszerre kell erősnek, gyorsnak lenned úgy, hogy többé kevésbé ritmusérzéked is van, nem fáradsz el és nem parázol be ha szájbavernek.

Az erőemelésről azt feltételezem, hogy valahol a nehézsúly közelében szeretnél elhelyezkedni ott még azért odavernek rendesen.

Ezt most nem leszólásból, a te érdekedben írom.

De ha lement ez a #stayhome dolog menj el egy edzésre, kezdj el versenyezni és meglátod.

2020. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
80 kiló vagyok. Azért az erőemelésnél sem olyan egyszerű a képlet, ugyanúgy időt kell beleőlni, hogy eredményeket érj el, de ha tehetséged van hozzá, utolérheted azokat is, akik 20 éve csinálják, mert minden szervezetnek van egy korlátja, és mikor ezt eléred, hiába még+ 20 év, nem leszel jobb. Kicsit zavaros, de hátha érted miről beszélek. :D Persze nem akarom megcáfolni, amit irsz, lehet igazad van, majd kiderül.
2020. márc. 26. 21:44
 13/18 A kérdező kommentje:
Pl, egy év alatt elértem azt, amit az erőemelő edzőm 15 év alatt fekvenyomásban. Neki valahol 120 körül van a genetikai határ, én ezt egy 1 év alatt elértem, és most 5 év után 180 kiló megy.
2020. márc. 26. 21:48
 14/18 anonim ***** válasza:
De én nem genetikai határról beszélek. Nem a tested teljesítőképességéről mert azt a legkevesebb összehozni. Én a rutin alatt a tudást értem amit az évek alatt összegyűjtött egy versenyző. És ezt nem tudod semmilyen genetikával pótolni. Ehhez bizony le kell húzni azokat az éveket a teremben. De mondom még mindig nem a rosszindulat vezérel csak annyira nem látod, hogy mire gondolok.
2020. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Biztos igaz, amit mondasz, de szerintem azt te is belátod, hogy az esetek többségében az van, amit te mondasz, de van az a nagyon kicsi százalék, akinek így is összejöhet. Hátha ebbe tartozok, de ha nem, én azt belátom. :)
2020. márc. 26. 23:22
 16/18 anonim ***** válasza:
Ahh mindegy hagyjuk. Találkozunk az ob-n ha indulsz írj rám kíváncsi vagyok.
2020. márc. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
:D Privátban szívesen beszélnék veled, hogy hol edzel és milyen edzőket tudsz.
2020. márc. 27. 00:30
 18/18 anonim ***** válasza:
Persze, ha kérdésed van szívesen válaszolok.
2020. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!