Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi gondoltok a hamarosan jövő...

Mi gondoltok a hamarosan jövő Kunkli Tivadar vs Conor Mcgregor meccsről?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek Tivadarnak lenne esélye Mcgregor ellen? Állítólag ugyanolyan szabályok szerinti bunyó lesz, mint a Bob Sapp vs Kunkli. Azaz muay thai szabály szerint, van könyök, térd. Nincsenek menetek, és csak kiütéssel vagy feladással lehet nyerni.


Tivadar mondjuk már nem fiatal, de tapasztalt és képzett. Szerintem lenne esélye.



#meccs #bunyó #muay thai #Conor McGregor #Kunkli Tivadar #zhai box
2020. ápr. 6. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt ugye nem gondolod komolyan?
2020. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a világ legnépszerűbb ketrecharcosa, csakúgy leállna harcolni egy random kihívóval. Többet kap egy mérkőzésért, mint mi egész életünkben keresünk. Szerintem még a Hell sem tudná megfizetni. Még az UFC - ben is tolonganak, hogy küzdhessenek vele, tehát még a legjobbak között sem kapja meg feltétlenül az ember az esélyt. Ott van például Masvidal, UFC veterán, és hivatalos fa$zagyere&, már már vicces hogy pitizik Conorért. Tehát nem sok esélyt látok rá, hogy ez összejöjjön. Nem mintha Connor annyira jó lenne, mert szerintem bőven vannak az UFC - ben, akik meg tudnák verni, de ő a legnagyobb sztárja a sportnak.
2020. ápr. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Ez a bunyó nem fog szerintem sem összejönni. Bob Sapp ellen összejött anno, mert az egy hakli bunyós volt. Megjegyzem, az a bunyó egy nagy bunda volt. Conort amúgy szerintem le tudná győzni Kunkli, muay thai szabályrendszerben. Viszont az ír hülyegyerek ebbe nem fog belemenni, és nem csak az anyagiak miatt. Hanem a szabályok miatt is. Menetek nélküli meccs, földharc nélkül egy muay thai szakértő ellen, kiütésig? Kunkli nem fog vele úgy finomkodni, mint Mayweather. Ebből nem lesz szerintem semmi.
2020. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!