Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Karate edzésen miért a katákat...

Karate edzésen miért a katákat gyakoroljuk a legtöbbet?

Figyelt kérdés
Állandóan csak a beállások, így tedd a kezed, úgy helyezd a lábad. Némelykor egymással szembe állunk, és akkor például az egyik üt, a másik védi. Már a második helyen edzek, de mindenhol ezek a vackok mennek. Kumite alig van. Ellenben indiánszökdelés, törpejárás, hátipaci meg ilyen van bőven. Általános suliban különb volt a tesióránk! Azon gondolkodom, hogy csinálok helyette valami mást, a thaibox tetszene, de az nincs.

2020. ápr. 24. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Mi van még? A karaténál tényleg minden jobb, a focitól jobb bunyós lennél. Ökölvívás, kickbox sincs?
2020. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nincs sajna. Van jujitsu, de voltam megnézni, ez is olyan, mint a karate, csak dobnak is. Egymás karját fogják lassan, lefektetik a másikat a tatamira, aztán bekulcsolják a karját, a másik üti a tatamira utána feláll mindkettő. Tele van lányokkal és középkorú nőkkel. Egy idősebb pali tartja az edzést. Nem tetszik.


Van birkózás is, de az nekem nem tetszik. Ott főleg kisgyerekek vannak, ilyen 5-10 évesek. Mint egy ovis tesióra. Van egy-két idősebb is. Felnőtt edzés pedig ilyen veterán edzés, ilyen faterommal egykorúak birkóznak. De azok is röhögnek és dumálnak végig edzésen.


Van ez a kyokushinkai, amire én járok már közel két és fél éve, de egy vicc. Régebben jártam 3 évet hito shito ryu karatéra is, na az hagyjuk milyen volt. Azért mentem kyora mert barátaim mondták, hogy az a legjobb karate fajta. Közben pedig ez is ugyanolyan kaki.

2020. ápr. 24. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Hát nagyon kellemetlen sorsod van. Szerintem hagyd a karatét, én akkor se járnék arra, ha ők fizetnének nekem. Nem tudom, hogy mit tehetnél, hozzád közel lévő városokban sincs semmi értelmes stílus?
2020. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A birkózók pedig nagyon kemények
2020. ápr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A keleti hülyeségeket felejtsd el. :) Menj boxolni, ha a birkózás nem tetszik.
2020. júl. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves birkózó hazavágna téged, az tuti.
2020. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!