Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tesztoszteron (termelés)...

Tesztoszteron (termelés) fokozó. Melyiktől remélhetek legtöbbet?

Figyelt kérdés

Sok féle van forgalomban. Sok márka, azon belül is sok-sok típus, összetétel, és ígéret. Melyiktől lehet várni valami hatást? Régen, még 17-18 éves koromban próbálkoztam a Peak egyik -akkori- cuccával. Nem hozott kb semmit, nem is éreztem semmit. Csak hogy akkor tele voltam életerővel, és tesztoszteronnal.


De most már 30 elmúltam, és nem is vagyok úgy kipattintva, mint akkor. Szeretnék egy kis extrát. Nektek melyikkel milyen tapasztalatok van?



2019. nov. 16. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Propi
2019. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a célod? Szexulais vagy novelese? Vagy elsororban javitani a test osszkepen? Ezeknek a cuccoknak a nagy része placebo. Ne ettol remelj eredmenyt. Nem fog akkora pluszt adni. Kidobott penz. Kajádat rakd rendbe es rendszeresen jarj edzeni. Ha egy kis extrat akarsz vegyel esetleg valami jo pre workout cuccot.

De hogy valami konkretumot is irjak nekem a Maca volt az amitol ereztem is valamit. Erezhetoen megdobta a libidomat.

2019. nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A maca meg az afrikai szilva kéreg nem volt rossz együtt. Egységnyi időb alatt többet dobott rajtam, mint az nélkül.

Persze rendes kaja megy mellé.

2019. nov. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!