Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Wing Tsun tapasztalataidat...

Wing Tsun tapasztalataidat megosztanád velem?

Figyelt kérdés
Használtad már utcán? Ha igen akkor hasznos(hatékony)? És tényleg viszonylag rövid idő alatt be lehet gyakorolni úgy hogy használni is tudd?
2010. aug. 3. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=5QIDLH0f1Rg&feature=related

Ha van ilyesmi edzésen is,nem lehet rossz.

2010. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem rövid idő alatt nem lehet elsajátítani. Csak ezzel csalogatják a kezdőket. Nekem is mindig azt mondták, hogy már tök jó vagyok, de most, hogy kb. 1 éve csinálom és kértem az edzőpartnerem, hogy támadjon rendesen és csináljunk szabad harcot, rájöttem, hogy nem igazán mennek azok a dolgok amik edzésen tökéletesen működtek. Ha nincs semmilyen harci előképzettséged, akkor jó ötleteket ad, hogy hogyan hatástalanítsd a támadót. Ahhoz hogy utcán is jól működjön sok ideig és megfelelő partnerekkel / oktatóval kell csinálni.
2010. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!