Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen márkájú gördeszkát...

Milyen márkájú gördeszkát érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Szóval van itthon egy dechatlonos oxelo deszkám, több mint hat éves. Eddig húgom játszott vele, ahogy nézem bármikor széteshet. Gyakorlom az olliet de ha egy nagyobbat sikerül majd csinálnom tuti szét fog törni. Most nem oxelot szeretnék, szerintem annyira nem jó minőségű, de írjátok le ha tévedek. Egy komplett deszkát szeretnék, kezdő vagyok, nem szeretnék 20.000 forintnál többet költeni rá. Ezekről a deszkákról mi a véleményetek? Gyorsan törnek vagy jónak tűnnek? [link]

[link]



2020. aug. 25. 15:32
 1/2 A kérdező kommentje:

Ide belinkelem őket normálisan:

[link]

[link]

2020. aug. 25. 15:37
 2/2 anonim válasza:
Az oxelosnál jobbak, és elégek ahoz, hogy megtanuld rajtuk az alapokat, de hogy meddig bírják...ha van gördeszkás ismerősöd aki benne van a témában, akkor mindenképpen kérdezd meg őt is, pörgesd át az iternetet hátha van fent a deszkákról, ilyen bemutató videó/cikk, ami részletesen elmond mindent. Én is kezdő vagyok, és egy Tony Hawkot vettem, és remélem nem írtam hülyeseget :D
2020. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!