Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fekete öves karatés vagyok,...

Fekete öves karatés vagyok, és kíváncsiságból lementem egy ökölvívó edzésre. Hát... Gyerekek... A Tizenévesek sparring közben bucira vertek. Ennyire nem hatékony a karate?

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 09:20
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez most itt mi a fene? :DDDD
2021. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
82%
kb 5 éve nem olvasom ezt a kategóriát de szerintem ez még mindig ugyanaz a hülyegyerek
2021. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, de nem biztos. Egy-két éve van itt egy srác, aki egy időben nagyon bedurvult és napi szinte írt már ki valami provokáló, uszító kérdést, ahol mindig másnak adta ki magát. A végén már annyira messzire ment, hogy büntetőjogi kategória volt az a tevékenység, amit csinált. Egy ideje nem veszem észre, hogy annyira aktív legyen.
2021. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Igen, aztán Chuck Norris és Jack Bauer jött át, de ők is el lettek verve.
2021. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 Tiszakanyar ***** válasza:
46%
Figyeljetek, persze, hogy troll a kérdező, de igazat beszél. 3-as kommentelő tökéletesen leírta a valóságot. Az, hogy csak a 22%-a az oldalnak ért a témához, nem jelenti azt, hogy nincs igaza. Elég kiábrándító, mikor valaki leírja a tényeket és le van pontozva.
2021. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem azért van lepontozva, mert hiába van igaza, ezt már mindenki tudja. Már a troll kérdező is tudja. Semmi újat nem mondott a 3-as kommentelő. Sőt, ebben a témában már 10 éve nem mondott senki újat ezen az oldalon. Azért van lepontozva a 3-as kommentelő, mert már mindenkinek herótja van ettől a "karate jobb, mint a boksz", meg a "judo hatékony utcai önvédelemre" típusú kérdésektől és válaszoktól. Aki az ilyen provokáló kérdéseket még mindig komolyan veszi és hajlandó komoly választ adni rá, amikor ezt a csontot már rohadt sok évvel ezelőtt lerágta mindenki, az ne csodálkozzon, hogy le lesz pontozva.
2021. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
90%
így van, ahogy a 16-os mondja. én ha már csak meglátom ezt a szót ezen az oldalon hogy önvédelem, már attól rosszul vagyok. nem is értem miért ír ki bárki új kérdést ebben a témában. ha csak trollkodásból meg hergelésből azt megértem. de komoly szándékkal ki ír ki még kérdést önvédelemmel kapcsolatban? ezek az emberek nem tudják hogy ezen az oldalon vissza lehet lapozni és el lehet olvasni a több millió önvédelmi kérdést, amit már 2014-ben rég kitárgyalt mindenki.
2021. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Kitárgyalta már Késes Krisz, Magyar Harcos, Sűrített Levegő :D De úgy tudom, hogy az elméleteik megdőltek azóta. :D
2021. aug. 13. 13:12
 19/46 A kérdező kommentje:
Wing Chun + Aikido kombó jó lesz utcára? :) :) :) :) :)
2021. aug. 13. 13:15
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ezek de régi nevek. Évek óta nem is láttam ezeket leírva...

A wing chun nagyon jó lesz. A Yip Man filmekből tudjuk, hogy a wing chunnal legyőzhetetlen vagy, akár 15 fegyveres vadállattal szemben is. Viszont az aikido csak akkor lesz hatékony kombináció hozzá, ha mellette eljársz ninjutsura is, hogy ne csak a védekező, hanem a támadó fogásokat is elsajátítsd.

2021. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!