Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fekete öves karatés vagyok,...

Fekete öves karatés vagyok, és kíváncsiságból lementem egy ökölvívó edzésre. Hát... Gyerekek... A Tizenévesek sparring közben bucira vertek. Ennyire nem hatékony a karate?

Figyelt kérdés

2021. aug. 13. 09:20
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Emlékszem, hogy Sűrített Levegő egy időben körömszakadtáig védte a Wing Chunt, aztán egy idő után meggondolta magát, és valami mást kezdett el isteníteni. :D :D :D De lehet, hogy ő is csak trollkodott.
2021. aug. 13. 13:29
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Voltak még szép időszakai ennek az oldalnak...
2021. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Én a francia idegenlégióval érkeztem a boxolókhoz, azokat is megverték. Nincs már más, mint hogy hívjam Chuck Norrist...
2021. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Magyar Honvéd volt a csávó, nem magyar harcos, ha jól emlékszem.
2021. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sem trollkérdés😁

De legalább visszatértél, ahogyan a Testépítés kategóriát is teletrollkodod a kérdéseiddel unaloműzés gyanánt.

Amúgy kickbox, xing yi quan&eskrima 4life😁😁😁

2021. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
92%

Késes Krisz volt a legnagyobb arc itt, akkora hazugsággyáros hantagépet a világ nem látott, amit ő itt összehordott.


A (képzeletbeli) repertoárját képezte az ökölvívás, birkózás (ebből állítása szerint edzői képesítése is volt), kali/eskrima/arnis (ebből szerinte instruktorija volt), muay thai, combat sambo (amit állítása szerint SZOVJETEKTŐL tanult kinn, plussz Oroszorszávban még sumosokkal is sparringolt😄), aztán később beindult, és már nem volt olyan stílus amit ne tanult volna...bokator, lethwei, zipota, savate, ashihara karate, már minden volt. Ja és a legfontosabb, mindezek mellé ő egy 21 éves élelmiszermérnök-hallgató volt😃


Lehet azóta Frank Dux-al és Steven Seagal-lal közösen éppen szupertitkos CIA misszióban vannak, valahol a myanmari dzsungel mélyén.

2021. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
19%

21-es kommentre válaszolva, mivel én vagyok az, Levegő. :D Igazat beszélsz félig, a Wing Chunt ajnároztam, mert meg voltam győződve róla, hogy működik. Egészen addig, amíg le nem mentem Boxra. El lettem kalapálva és rájöttem, hogy kishíján semmire se jó a Wing Chun. Szégyen, pedig, hogy hittem benne. Igazából szégyenemben elástam magam és azóta többet nem kommentelek soha sehova. Csak most kedvet kaptam hozzá, mert megemlítettek. :D


De nem istenítek semmi stílust, most nyomom a Boxot azóta, imádom és bánom, hogy nem azzal kezdtem pályafutásom illetve, hogy ilyen hülye voltam régen. Dehát ez van, nincs mit tenni. A lényeg, hogy jobb ember lettem, mint voltam. Mondjuk azért tényleg borzasztó voltam régen. :D A Wing Chun agymosása borzalmasan hatékony volt rajtam. De kipofoztak belőle Boxon. :D

2021. aug. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Ha tényleg Levegő vagy: nem ettől függ, hogy milyen ember voltál :) Én csak trollkodtam, de sajnos vannak, akik ezt halálosan komolyan veszik, és késhegyre menő vitákat folytatnak a témáról.
2021. aug. 17. 06:05
 29/46 anonim ***** válasza:
81%
Te beteg vagy, kezeltesd inkább magad.
2021. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
59%
Ebben a harcművészet/küzdősport témában az egész oldalon egyetlen egy hiteles ember volt csupán, aki tényleg azt gyakorolta, amit mondott és nem hantázott, nem nagyzolt, nem adta elő magát Terminátornak, minden stílus ismerőjének, legyőzhetetlen titánnak. Ez az ember Aikiboxer volt, még videót is rakott fel anno magáról. Az ő szavára tényleg érdemes volt adni, viszont jópáran nagyon túltolták ezt a témát, már olyan stílusra is azt mondták hogy űzték minimum 4-5 évig, amit amúgy valójában nem is csináltak és még az alapvető fogalmaival sem voltak tisztában, így az egész hitelességüket aláásták.
2021. aug. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!