Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy lehetséges, hogy brazil...

Hogy lehetséges, hogy brazil jiu jitsu edzésen szabad sparring közben egy kb 6 hónapja edzeni járó hobbista képes volt lekopogtatni valakit, aki évek óta versenyzik?

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 02:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Passz. Lehet, hogy az illető kezdő 20 évet judózott vagy birkózott előtte, vagy csak szerencséje volt. Az sem biztos, hogy a versenyző annyira jól felkészült. Így ki tudja megmondani, hogy egyiket sem ismerjük?
2021. dec. 4. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Csatlakoznék az előttem szólóhoz, lehet van judo-s, vagy birkózós előélete, vagy tényleg jól jött ki a lépés. Lehet további 10 menteben egyszer sem sikerülne neki. Nekem is volt már olyan, hogy edzésen magasabb övfokozatú srácot kopogtattam le.
2021. dec. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Vagy van neki volt valami testharc tapasztalata, vagy pedig nagy volt a sulykulonbseg, vagy epp szerencseje volt
2021. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%
Egyebkent hol van helyileg ez a bjj edzes?
2021. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Budapest
2021. dec. 5. 15:30
 6/26 anonim ***** válasza:
66%
Azon belül? Melyik klub?
2021. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
44%
Miért fontos, hogy melyik klub? Ez bármelyik clubban előfordulhat.
2021. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
72%
Én mindig szkeptikus vagyok ezekkel a gyakorikerdesek.hu-n előbukkanó misztikus klubokkal kapcsolatban, ahol mindig történnek valamilyen extrém dolgok, de a kérdezők sosem hajlandók megnevezni azokat, mert akkor talán kiderülne, hogy a sztori csak fiktív és pusztán trollkodásból, hergelésből, unaloműzésből és szerepjátékozásból lett kitalálva.
2021. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Most írjam le, az egyesület nevét, utcát, házszámot meg a konkrét személyek nevét is?

Azért ezek privát infók

2021. dec. 5. 18:06
 10/26 anonim ***** válasza:
68%
Privát infó, ami kint van a neten is? Hehehehhehehehe. Ez maximum ingyen reklám nekik.
2021. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!