Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy lehetséges, hogy brazil...

Hogy lehetséges, hogy brazil jiu jitsu edzésen szabad sparring közben egy kb 6 hónapja edzeni járó hobbista képes volt lekopogtatni valakit, aki évek óta versenyzik?

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 02:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
62%
Elofordulhat siman ilyen. Foleg ha elotte birkozott a srac, tudja mindenki hogy az a leg megeroltetobb kuzdosport, a birkozok a leg masszivak, foldrevitelben meg szinte lehetetlen oket felulmulni, nyilvan egy bjjs mar ha foldon folytatodik a kuzdelem elonyben van, de attol meg siman kerulhetett olyan pozicioba. Egy birkozo folytasabol meg max egy rodeo bika bujik ki de ezt mindenki tudja aki ismeri a kuzdosportokat sztem
2021. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
61%

Előfordulhat ilyen, igen. Csak ez a kérdés megint hergelés, szerepjátékozás.

Ennyi sajna.

2021. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
54%
8-asnak teljesen igaza van!
2021. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Mert, ha leírom hol történt, akkor odamész edzésre személyesen és kikérdezed az embereket, hogy megtörtént e?
2021. dec. 6. 23:25
 15/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem! Pont emiatt nem értjük, hogy miért nem lehet megnevezni ezeket a misztikus egyesületeket. Semmi nem történne. Csak gondolom a szerepjátékozó kérdezők félnek, hogy esetleg jogi következményei lennének annak, ha egy konkrét klubról valótlanságot állítanának, márpedig a kitalált sztorik, amik itt mennek, azok 99 százalékban értelemszerűen valótlanságok.
2021. dec. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
54%
Igen sok a valótlanság, mint a vérremenő, csonttörő full contact sparringok egyes egyesületekben, illetve a MINDEN stílust is gyakorló hozzászólók.
2021. dec. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
76%

Plussz ugyebár, ha a trollkérdések alatt meg lenne nevezve az egyesület, véletlenül lehet idetévedne egy olyan illető, aki véletlenül pont abba az egyesületbe jár le. A troll azonnal hiteltelenné válna, plussz valóban jogi következményei lennének.

Biztos vagyok benne, hogy hirtelen megcsappanna a világverő boxolók, harcművészek száma a Gyakorin.

2021. dec. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Épp ezért nem akarom, mert akkor rájönnek, hogy én írtam ki a kérdést
2021. dec. 7. 02:59
 19/26 A kérdező kommentje:

Persze, jogi következmény..

Még csak nem is az egyesületről, hanem az adott személyről volt szó. Az egyesületnek ehhez semmi köze; max az adott személynek.


Bizonyítani meg nem lehetne. Hogy bizonyítod, hogy valótlanság? Ki emlékszik arra, hogy x napon a Józsi gyerek épp kivel sparringolt? Lehet, hogy aznap pont nem voltál edzésen, vagy a saját sparringodra koncentráltál, ezért nem láttad.

Az is lehet, hogy ez az eset évekkel ezelőtt történt.

2021. dec. 7. 03:12
 20/26 anonim ***** válasza:

Ha elkezdenéd nyomni a baromságodat, pl. amit itt a Gyakoris "boxolók", "muáj tájosok", "szávátosok" leművelnek (tisztelet a kivételnek, aki valóban sportember, az nem itt fog feszengeni hogy mekkora harcos), "höhhh a mi edzésünkön full contact sparring van, mindig vér folyik, az orrtörés alap stb..." Ha utánakeresel, rengeteg ilyen témájú kérdés alatt nyomják ezt...csak tudnám, pl. melyik savate edzésen van ennyire brutális sparring, Rimár Zsolt újpesti edzésein legalábbis biztosan nem volt soha ilyen, ő nagyon jól felépített edzéseket tart, ésszel oktat, nem darálják szét egymást, nem vérre menő,csontrepesztő "full kontakt sparring" megy, mint itt néhány "szávátos" jómadár előadta, mindig figyel a tanítványaira, ő emberileg is követendő példa...Lovászi Viktor edzéseit nem tudom, soha nem jártam nála, de róla is csak jót lehet hallani, ő is rendkívül színvonalas edzéseket tart/tartott, emberileg is szintén követendő példa.


Ezzel csak a fiktív dologgal az lenne, ha megneveznék az egyesületüket, hogy pl. ők ott annál meg annál a mesternél tanulnak, folyamat vér folyik, K.O.-ig mennek a sparringok, stb...azzal eléggé rossz hírét is kelthetik a helynek, a mesternek, ami szerintem simán lehet rágalmazás, rossz hír keltés, becsületsértés egy fiktív felhasználótól, gondolom tudja jogi útra terelni az adott egyesület. A jog biztosan kitér rá, bár nem vagyok jogász, de nem akarom elhinni, hogy nincsen erre valami jogkövetkezmény vagy valami .

És ez nagyon is jól van így, a francot kell világverő (h)arcművésznek előadni magad a Gyakorin. Mint pl. anno a Késes Krisz, Aczél, stb. stb.

2021. dec. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!