Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha küzdősportot nem űzhetek,...

Ha küzdősportot nem űzhetek, hogyan védjem meg magam?

Figyelt kérdés

Gerincferdülésem van, kímélnem kell a hátam, így a küzdősportok kiesnek. Kick-boxon kívül meg amúgy sincs semmi a környéken (vidék), csak aikido.


Vékony hosszú hajú férfi vagyok, és időnként megtalálnak, de eddig csak beszólás volt. Nem verekedni akarok, csak ha esetleg nekem jönnek, megvédeni magam.


Edzek itthon lazábban (a hátam miatt). Amióta emeltem a kalóriabevitelt, már pár kg izom feljött.


bármilyen tipp jöhet, ami jó önvédelemre, akár vmi gerinckímélő harcművészet is.


Vagy csak legyek minél nagyobb, és békén hagynak?



2022. jún. 1. 14:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, nem te vagy az a csávó akinek beszólt az a biciklis és a csajod előtt próbált égetni? Még régebben olvastam itt.


Saját súllyal is fel tudod magad amúgy gyúrni valamennyire. A küzdősportot meg ajánlanám, de ha tényleg súlyos gerincferdülésed van, akkor ne, mert ugye egyenlőtlenül terhel. Meg szerintem gyakorold a futást. Ne verekedj, mert nem éri meg, inkább fuss el. Lehet gyáván hangzik, de jobb , mint ha megvereted magad vagy kapsz egy letöltendőt másik esetben.

2022. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
33%

Ésszel meg sprintelj jól!

És tanulj meg elnézni az arcok mellett, nem szabad szemezni!


Ne fessed magad, ne hordj női v unisex ruhákat meg LMBTQ színeket / szimbólumokat se és akkor majd nem akarnak megverni!

2022. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!