Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik harcművészetet érdemes...

Melyik harcművészetet érdemes inkább elkezdeni?

Figyelt kérdés
Brazil jiu jitsu, vagy birkózás? Fiatal felnőtt vagyok, magas, vékony. De szeretnék egy harcművészetbe belevágni, és ez a kettő nagyon tetszik.
2022. szept. 3. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Mindkét küzdősport remek választás, ha találsz olyan egyesületet, ahol színvonalas az oktatás. Az biztos, hogy felnőtt kezdő hobbistaként rohadt nehéz olyan birkózó klubot találni, ami szóba áll veled. BJJ-nél ez a helyzet nem jellemző, ott szinte minden szövetségnél van hobbista tréning is, és általában szívesen látják a felnőtt kezdőket is.
2022. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Értem. Igazából a birkózás azért vonz, merr a családban nagy hagyománya volt, de ha nem lehet felnőtt amatőrként bekerülni, akkor marad a BJJ. Budán van jó BJJ klub?


Van itt még aki küzdősportol? Kíváncsi vagyok, hogy mások miket csinálnak, vagy ajánlanak!

2022. szept. 3. 17:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen mindenki a saját küzdősportját fogja ajánlani. Annak szerintem sok értelme nincs, hogy elkezdünk neked sportágakat felsorolni. 😂
2022. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én a BJJ-t ajánlom, szerintem sokkal színesebb és izgalmasabb ( nem űzöm, csak ránézésre mondom)
2022. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3 attól még kíváncsi vagyok



4 rendben, akkor az lesz a nyerő

2022. szept. 3. 18:15
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Bjj-t ajánlom ebben a korban.
2022. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
22%

Zen bu kan kempo karate

Szerintem egy pillantást megér

2022. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%
A Bjj nagyon komoly földharc ismeretet tanít, majd minden kiváló ufc harcos-s ezt (is) tolja. A kempo karate - ha jól tudom- akkor az egy katonai stílusú harcművészet, az egyik legkeményebb karate stílus. Szerintem is meg kellene nézned.
2022. szept. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Karatéról nem hallottam jókat
2022. szept. 4. 01:25
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

#9, okkal nem hallottál róla jókat. Pláne az olyan fospermetekről, amik azt hangoztatják, hogy "katonai stílusú". XD Szánalmas vicc. Az a baj, hogy emberek beszopják a parasztvakítást.


De én már leszarom, nem fogok erről vitatkozni. Aki 2022-ben még mindig lemegy karatéra, annak úgy is kell. Bizonyítottan nem tudnak semmit felmutatni a többi küzdősportoló ellen, csak élő boxzsák lesz belőlük, amikor lemennek más edzésre.


Nehogy hagyd magad rábeszélni a hülyeségre, kérdező! Bjj. És origamipapírként fogod hajtogatni a karatékákat fél év múlva.

2022. szept. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!