Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Falmászás csak edzés keretein...

Falmászás csak edzés keretein belül lehetséges Budapesten?

Figyelt kérdés
Falat akarunk mászni, nem csináltuk még szeretnénk kipróbálni, de nem fix edzés keretein belül. Jó lenne ha megmutatnák hogy mire kell figyelni, hogy kell tartani egymást, és utána el lehetnénk magunknak. Van ilyen hely?

2023. jan. 14. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Google nem a barátod?
2023. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :(
2023. jan. 14. 22:27
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyan kommentekre lennèk kiváncsi akik tapasztalták a menetét, a weboldal sokszor nem egyertelmű
2023. jan. 14. 22:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem a barátom ...

[link]

[link]

[link]

2023. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A MAG47-ben minden héten van teljesen kezdő oktatás, ahol pár órában részletesen megismerkedhetsz az alapokkal. ( [link] Maga az oktatás ingyenes, csak belépőt+felszerelést kell fizetni. Én is itt egy ilyenen próbáltam először, azóta nagyon megtetszett a sport. Ami fontos, hogy biztosítani tanuljatok meg jól. De amíg kezdők vagytok szóltok a teremben a falmesternek, hogy figyeljenek rátok. Amúgy a termekbe lehet tök kezdőként is menni, szak szóljatok, hogy nem másztatok. Ilyenkor a falmestereknek kutya kötelességük, már csak biztonsági okok miatt is szó nélkül megtanítani az alapokat, valamint figyelni rátok amíg nem tudtok határozottan, önállóan biztosítani. Volt hogy jött velem olyan, aki még sosem mászott, kértünk segítséget, és kaptunk is nagyon kedvesen, szakszerűen. Aztán ha belejöttetek, lehet menni önállóan is. A termet is nagyon tudom ajánlani :)
2023. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a link lehet nem jó, de keress rájuk Facebookon :)
2023. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld 😊
2023. jan. 18. 22:33
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha biztosítani is fogsz,akkor egy edzői segítség nem árt wz elején,a balesetek elkerülése érdekében, de ha boulderbe mész,ott nem kell edző, pl fless boulder, gravity boulder...
2023. febr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A flesh tele van tapasztalt edzőkkel és a társaság is a legjobb
dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!