Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 198cm es 93kg vagyok es a...

198cm es 93kg vagyok es a felsotestem mar elegge kiedzettem egy ev alatt. labaztam is de egyszeruen vadlim nem nagyobbodik de a combom igen es hulyen nez ki. futas segitene?nem szeretnek fogyni szoval futassal lehetseges ez ugye? max eszek tobbet

Figyelt kérdés

2022. júl. 10. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Nem, nem lehetséges futással. A vádli a sok ismétlésszámra reagál legjobban, a súly amivel csinálod teljesen másodlagos neki.

Kezdésnek, ha semmi vádlid nincs állj fel egy step padra és vádlizz azon, megcsinálhatsz nyugodtan, akár 100 ismétlést is egyhuzamban.

Vagy ha ez sok, az is jó taktika, hogy elkezdesz vádlizni, és onnantól kezdve, hogy a vádlid elkezd égni, még 20-25 ismétlés.

2022. júl. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Egy év alatt gondolom mennyire kiedzetted a felsőtested. Amúgy ezdj el kocogni, zabálj sokat, és meglátod, hogy semmit nem fog változni a vádlid.
2022. júl. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A vádli az egy csicska izom, teremben kellene rá edzened

Ülő, álló vádli, szamárvádli

Koncentráltan, meg gyorsan is.

De ha jó felsőtested van, akkor biztos tudod mi a módja, nem is értem miért a futást kérdezed.

2022. júl. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!