Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit ajánlotok? Deszka ügyben!

Mit ajánlotok? Deszka ügyben!

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Van egy pár deszkás a környéken, egy-kettőt ismerek is, jó haverok. Még nem mertem nekik felvetni, hogy én is deszkázni akarok, mert féltem, hogy kiröhögnek majd. xD Tegnap említettem, és azt mondták, hogy ez tök jó, és szerintük nem ciki ha egy lány is deszkázni akar, és ők majd szívesen tanítgatnak. A deszkájukat nem merem elkérni gyakorlásra, mert kinézetre és az áruk alapján (15-20e+) tuti profi deszkák, én meg ha azt összetöröm...xD Milyen deszka lenne jó nekem? Biciklizni tudok, van egyensúly érzékem, de még életemben nem deszkáztam. Valami olcsóbb kéne, hogy ha összetöröm anyám ne tekerje ki a nyakam. Igazából nem annyira trükközni, inkább gurulgatni szeretnék. Illetve kutyát sétáltatni xD Mert görkorival szoktam, a kutyus szépen üget mellettem, és így kevesebb erőfeszítéssel jobban elfárad az ebbentyű is. Szóval inkább egy gurulós deszka, max. az alap trükkök ollie, pop-showit, stb... Köszi a válaszokat!
2010. okt. 21. 22:28
 1/5 anonim válasza:

Szia! Szerintem sem ciki, ha gördeszkázni szeretnél.Én is kezdő gördeszkás vagyok.

De ha kutyasétáltatásra, meg az alaptrükkökre szeretnéd használni akkor tökéletesen megfelel erre a célra egy alapgördeszka, olyan 10.000-12.000 FT körül lehet.

De ezeken persze kell majd egy idő után csapágyat cserélni, de biztos majd segítenek.

Linkelek párat:

[link]

Itt többet is megtalálsz, olvasgasd, vagy a lenti srácoktól kérdezd meg, hátha van használt eladó deszkájuk ; )

Apropó, melyik városban laksz?

2010. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok :)
2010. okt. 22. 20:37
 3/5 anonim válasza:
SZERINTEM 10 12 EZRES DESZKA ERRE FELESLEGES SZERINTEM BÖVEN ELÉG EGY 6000ÉS9000 KÖZÖTTIM DESZKA !!!!!!(aztán vigyázz nehogy felrántson a blöki):D
2010. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké majd megmondom neki, hogy szelídebben vágtázzon :D Amúgy a deszkáról le tudok ugorni szükség szerint, a görkorinál nagyobb volt a kockázat, és hát mindkettőnknek idő volt megszokni, addig meg borultunk a szélrózsa minden irányába. ;)
2010. nov. 3. 22:14
 5/5 anonim válasza:
Én TESCOS-sal kezdetem ajándékba kaptam, utána kaptam még egyet, mindkettő eltört és vettem egy 30 000-est és nem is olyan régen. Bullet minden.
2011. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!