Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az airsoft vagy a paintball...

Az airsoft vagy a paintball fáj jobban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 19:53
 1/10 anonim válasza:
94%
A lasertag.
2011. jan. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
29%
Hát a paintball-ba adnak védőfelszerelést , de még úgyis fáj eléggé. Az airsoftal meg ilyen hülye gyerekek szoktak lövöldözni a másikra nem valami barátságos dolog. De így az airfrost fáj jobban.
2011. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi a választ.
2011. jan. 31. 16:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Az airsoft komoly sportág és 18.év felett lehet hivatalosan játszani... (Hozzáteszem, nem véletlenül...) Aki azt írta, hogy "hülye gyerekek" szokták játszani, az látom nem igazán ismeri, hogy is megy ez... Na, de mindegy is.:)

Amúgy szerintem ez szubjektív dolog. Valakinek ez fáj jobban, valakinek az. Sokban függ attól, hogy milyen az embernek a fájdalomtűrő képessége. A paintballtól nagy lila foltjaid lesznek, az airsoft golyóktól meg kicsi szó szerinti lukak benned, ha nincs rendes védőfelszerelésed.

Példának 1-2 kép (nem valami szép látvány):

paintball: [link]

airsoft: [link]

2011. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ejhajj kis foltok és lyukak köszönöm a választ és a képeket :)
2011. febr. 1. 12:43
 6/10 A kérdező kommentje:
és még akkor azt szeretném kérdezni hogy egy airsoft fegyvert 18 éven aluli tarthat-e magánál használat nélkül ??
2011. febr. 1. 12:44
 7/10 anonim ***** válasza:

16 év alatt nem játszhatsz és nem birtokolhatsz airsoft fegyvert. Ez nem a MASZ szabályzat szerint van így, hanem a törvények szerint. A minimum életkorhatár tizenhat év, tizennyolcadik életévüket be nem töltött

személyek csak egy nagykorú játékos felügyelete mellett, írásos szülői engedéllyel vehetnek részt a játékokon.


Amúgy, ha komolyabban érdekel a dolog olvasd el a MASZt:

[link]

Továbbá érdemes az airsoftos fórumokon körbenézni.


Remélem tudtam segíteni.:)

2011. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igen eléggé sokat tudtál segíteni, mert én még csak 15 vagyok és venni akartam egy airsoft fegyvert haverommal h kipróbáljuk milyen meg már előtte is akartunk venni csak elmaradt.Még egyszer köszönöm a választ és a segítséget. :)
2011. febr. 2. 20:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit!;)
2011. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem mindegy hogy milyen airsoft fegyverről beszélünk!!! Van gázos, elektromos, illetve legtöbbször vásárokban, rendezvényeken kapható sima rugós is. Az utóbbit akárki használhatja, birtokolhatja míg a gázosat azt hiszem csak 18 fölött engedéllyel (nem biztos!) lehet. Az elektromos airsoft fegyverről pedig csak annyit mint az előző kommentelő :)
2012. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!