Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik fáj jobban? A Paintball...

Melyik fáj jobban? A Paintball golyó ha eltalál vagy a Airsoft Golyó (BB)?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 11:38
 1/9 anonim válasza:
én csak paintball-oztam, nagyon fáj, de nagy élmény. szerintem a p.b. jobban fáj.
2010. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én pont tegnap pballoztam, irdatlanul fáj.

egyébként az a különbség h a pballhoz adnak overált, és azon keresztül is fáj. akár pólóban is úgy viszont vérző sebet is üthet, ugye ezis azzól függ h milyen erős az airsoft

2010. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
*airsoftozni akár pólóban is mehetsz...
2010. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

attól függ, mert van olyan Joule teljesítményű amitől vérző sebed is lehet airsoftban...

főleg ha sniper talál el

2010. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Airsoftba van erőhatár a komolyabb csapatokba,sokkal kevésbé fáj mint a paintball, ktona öltözetben épp annyira érzed, hogy tudd hogy kilőttek.
2010. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
engem 20cm-ről karonlőttek paintballal. úgy beleéltem magam a játékba, hogy alig éreztem. mikor lementem a pályáról csak akkor láttam hogy egy 20forintos nagyságú nagyon piros véres folt van a kezemen:D
2010. júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként az bevett szokás, hogy a paintball végén valakik meztelen felsőtestel "párbajoznak", vagy az hogy egyszerűen valaki bevállalja hogy meztelen felsőtesttel kiáll céltáblának?
2010. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ez teljesen fegyverfüggő...

Paintballozni még nem voltam, de airsoftba is van olyan fegyver (200 FPS) aminek a lövése még meztelenül sem fáj, viszont a 400 FPS fölötti fegyverek még ruhában is tudnak vérző sérüléseket okozni.

2010. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szarvas Alex válasza:
Én paintball-oztam is meg airsoft-osztam is.És az elöttem lévőknek igazuk van hogy a painball jobban fáj mint az airsoft.Na meg az is igaz hogy fegyverfüggő az egész.Na meg azis hogy milyen keménységű a lőszer és hogy milyen anyagból van.Mert az sem mindegy.:D
2017. ápr. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!