Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szemes steroidok közül, mit...

Szemes steroidok közül, mit ajánlotok inkább tömeg/izom növelésre? (olvastam sok köztük szálkásít, zsírt éget, erőt növel stb. )

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 16:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Csak az olyan f@szarcúak vannak ilyen helyzetbe,akiknek büdös a munka.Nem hiszem el,hogy 3 év alatt 65 kilóra sikerült felnyomni magad.Én is 180 vagyok és 5 hónap alatt 66ról 75re nyomtam magam nem valami jó kajával.Szóval tuti fake kérdés.

2011. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Ez a lényeg, nem fogjátok fel hogy nem megy a fel fejlődés? Csak a hülye kis gondolataitokat tudjátok írni.

Meg vizesít? Szokásos cigány duma! "a koksz csak vzesít" okoska, meg változtatja a hormon termelést, milyen vizesít...

8:00-100gram műzli/ fehérje turmix

10:00-5tojás rántotta, kenyér

12:00-csirke 200gram rizs 200gram

14:00-csirke 200gram rizs 200gram

17:00-zöldség, gyümölcs

20:00-csirke,rizs,krumpli ami éppen van/szénhidrát turmix

Így nincs fejlődés!!! Fele ennyit nem kajáltok meg barmok, és úgy hogy nagyobb darabok vagytok én meg 65 kis semmi!

Na off ba legyetek, és gondolkozzatok!

2011. júl. 3. 14:53
 13/18 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Tegnap még valami szalonna volt a kajád,asszed ezt bevesszük?

2011. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

mark86


Ne nézzél már hülyének k@csöggyerek tegnap még napi 1x ettél húst este meg szalonna volt.

2011. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

öcskös bocs má de 3év alatt nem egy étrendet próbáltam ki, kb ez volt a leghasznosabb 1kiló...

okosak vagytok? haverom 3szor max ha eszik egy nap, kondi heti 2, és van 43-as karja 75kilósan hoppá..amiből csak leveszitek kicsi ésszel is hogy szálkás!de igaz NEM SZÁMÍT HOGY KI HOGY FEJLŐDIK!!!!

na látom egy rakat segg-fejjel lehet találkozni itt is, aki csak kóstolgatni tud.na cs

2011. júl. 3. 19:31
 16/18 anonim ***** válasza:

mark86


Nagyon egyszerű pajti,nem értesz hozzá! Nem kell itt idegeskedni...

NEM ESZEL!!!És példálózhatsz akkor is ez az igazság,ismerek vagy 150 embert aki edz,ebből 100anorexiásan kezdte és fejlődik...

Vagy beteg vagy vagy ufo.

De k.rva egyszerű:menj el egy személyi edzőhöz,fizess és személyre szabottan kapsz tanácsot...

2011. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

""150 embert aki edz,ebből 100anorexiásan kezdte és fejlődik... "" Így kezdte el, de milyen lett?

Én így kezdtem és maradtam is.

Bocs barátom, de nem egy ember hagyja abba a gyúrást ilyen okok miatt, csak az nem jelenti ki!!

2011. júl. 3. 20:55
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez szánalmas 8kg izmot akarsz felszedni kezdő vagy és már egyből szteroidokhoz akarsz nyúlni.

Mikor elkezdtem edzeni normális tápkiegekkel meg kajával 2hónap alatt felszedtem 10kgot.

Ez volt 4éve akkor voltam 65 kg ma meg 98kg és semmi steroidot nem használtam.


Úgyhogy jobb lesz ha elgondolkozol ezen és veszel valami tápkieget és utána nézel a dolognak, hogy kell kajálni.


És megmaradsz egészségesnek!!

2011. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!