Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom növelni, fejleszt...

Hogyan tudom növelni, fejleszteni az állóképességemet? Tavasszal szeretnék felvételizni a rendőrségre.

Figyelt kérdés
Fekvőtámaszból fél perc alatt szeretnék tudni megcsinálni 25-30 db. -t de jelenleg csak 20-25 megy. Felülésből szeretnék 1 perc alatt megcsinálni 50-60 db. -t de jelenleg csak 40-50 db. megy. Hajlított karú függeszkedést pedig legalább 1 percig folyamatosan szeretném végrehajtani de jelenleg csak fél percig megy.
2011. júl. 27. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt úgy lehet csak fejleszteni ha komolyan veszed és minden nap 1x 2x megcsinálod
2011. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az hogy nem használod az agyad már fél siker a rendőrségen.Mondjuk ha konkrétan ezekben a gyakorlatokban akarsz jobb lenni mi lenne ha ezeket csinálnád folyamatosan növelve a terhelést?Ha sok fekvőt akarsz akkor fekvőzni kell.
2011. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kitalálom rendészetibe szeretnél menni :)

a fizikai erőnlét és az egészségügy a legkönnyebb :) elhiheted de 2hónap alatt simán feltudsz rá készülni én is így tettem és átmentem :) a pszichológiai elég húzós inkább arra gyúrj rá én ott buktam el:( 18/L

2011. júl. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nah nézd mit találtam neked a neten velünk is úgyan ezt a feladatípust töltötték ki!!! gyakorolj!



RAVEN–féle Progresszív Mátrix


Egy füzet, ki lehet osztani, önállóan kitölti a kliens. Mintákat ábrázol, hiányzik egy rész, ki kell választani, melyik passzol. Egyre bonyolultabb ábrák jönnek. Lehet intelligenciát számolni belőle. A magas intellektust jól tudja mérni. Az intellektus károsodásának korai jelzője. Csoportosan is fölvehető. Olyan klienssel is, aki nem beszél.

Elsősorban felnőtt diagnosztikában használatos.


PIERON

figyelemvizsgáló teszt ( van négy kis ábra, kis négyzet egy vonallal, és az ugyanolyanokat kell áthúzni a sok hasonló között, időhatár van, 5p)


és ez után jön egy 300db kérdés ott igennel és nemmel kell válaszolni ez pofon egyszerű :)

ha van esetleg vmi kérdésed írj nyugodtan :)

2011. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségnyújtást. Ha bármi gondom van, biztosan írni fogok. Még egyszer köszi szépen.
2011. júl. 28. 20:18
 6/8 A kérdező kommentje:
És a műveltségi teszten milyen jellegű kérdések szoktak lenni? Miből készüljek?
2011. júl. 29. 10:44
 7/8 anonim ***** válasza:
mikor én csináltam apukám keresett vmi oldalt a neten tele volt politikai cuccal" de majd megkeresem neked a linket este fele aztán elküldöm ha megtalálom elég jó dolgok vannak benne volt egy csomó pont ugyanolyan kérdés :)
2011. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már megvettem a legfrissebb kiadású (2010) Kukorelli féle Álampolgári ismeretek című könyvet és átolvasom a magyar történelmet. Remélem hasznomra fog válni és legalább 65-70%-ot tudok majd teljesíteni.
2011. aug. 4. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!