Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kettlebell vs. Fegyencedzes...

Kettlebell vs. Fegyencedzes (esetleg (meztelen harcos)?

Figyelt kérdés
Otthoni edzesnek melyik hatekonyabb?
2011. szept. 7. 11:28
 1/7 anonim válasza:
fegyencedzés
2011. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, ha mindhármat egyszerre csinálod.
2011. szept. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én együtt csinálom a hármat kiválóan kiegészítik egymást.
2011. szept. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azt akartam írni, hogy alapvetően a meztelen harcosban leírtak, és mivel ott kiegészítésként írják is a kettlebell-t, még az. fegyenc annyira nem szimpatikus, nem mert nem jó, hanem mert a meztelen harcoshoz vagyok szokva. és a kettő között azért van némi különbség, ugye.

fegyencben jó a többféle gyakorlat, de GTG edzést úgy sem végzünk kettőnél több gyakorlattal. akkor meg?


kettlebellt jó lehet akkor mellé csinálni, és ha Neutron azt írta, hogy kiegészítik egymást, akkor hajlok én is a hármasra! bár még egyszer leírnám, GTG erőnövelésre többször le van írva a meztelen harcosban, hogy ne végezzük több (mint 2) gyakorlattal, nyilván ennek oka is van.

2011. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mire akarod használni.

A fegyenc nem növel állóképességet,míg a bell edzés igen.

Ezért küzdősport mellé ideálisabb választás.

Ha nem jársz bunyózni,akkor meg jó a fegyenc.

Egyébként meg kettlebell edzés alatt is a pihenőben mennek a saját súlyos gyakorlatok,uh egyik edzés módszer sem zárja ki a másikat.

2011. szept. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fegyencet meg a meztelen harcost úgy kombinálom, hogy a fegyencet teljesen az alapoktól kezdtem így a fekvő, a guggolás, a lábemelés meg a híd gyakorlatok nem igénylik jelenleg a gtg-t. Ezért a GTG módszerét csak a húzódzkodás illetve a fejenállásnál használom, mert itt rettentően el vagyok maradva. A maximális izomfeszítési technikák meg egész sok helyen jönnek jól.
2011. szept. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a technikák jól jönnek az biztos!
2011. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!