Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, titeket nem zavar,...

Lányok, titeket nem zavar, amikor tesiórán szökdelni kell?

Figyelt kérdés
Engem nagyon, olyan megalázó. Néha pedig még ugrókötelezünk is :S Miért kell ilyen marhaságokat csinálni?
2010. nov. 26. 18:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
ebben mi a megalázó?
2010. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Nekem az egész tesióra megalázó. Alapba a tesicucc is.
2010. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

szerintem a kötélmászás megalázó :D

de csak azért mert nem tudok xD

2010. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy ugrál tőle a melled? Mert ha igen, és e mellé férfi a tesitanárod, és direkt ilyen gyakorlatot csináltat, hogy mereszthesse a szemét, akkor maximálisan megértelek, találkoztam már ilyen kéjenccel. Más esetben viszont semmi magalázót nem látok benne, hozzá tartozik a testedzéshez.
2010. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondolok, azt kivéve, hogy szerencsére nő a tesitanárom. De akkor sem kéne ilyen gyakorlatokat csinálni. Éppen elég megalázó az, hogy amikor 400 méteres futás volt és minél gyorsabban kellett futni, akkor a többi lány röhögött rajtam, mert... hát ugyanúgy mint a szökdelésnél. Még szerencse hogy nálunk külön van a tesióra lányoknak és a fiúknak. Mekkora szerencse
2010. nov. 26. 19:14
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Tudod mi a megalázó?? Mikor 16 évesen narancsbőrös löttyedt segged van,és nem tudsz 30 métert futni,mert összeesel.Na ez a megalázó.

Vegyél fel tornaórára sportmelltartót,ha már ennyire zavar az,ami természetes.

2010. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ugyan, emiatt a legkevésbé sem kell szégyellned magad! Inkább lágy rá büszke, hogy Neked van, mi lötyögjön! Azok a lányok, akik kiröhögnek, bizonyára sokkal kevésbé vannak ellátva, és csak irigykednek.

Az ilyen mozgás pedig tényleg hozzátartozik a testedzéshez, szükség van rá, emiatt hiba lenne orrolni a tesitanárra, teljesen természetes, hogy ilyesmit is csináltat, hiszen ez a dolga, ügyel a jól vezetett órára.

Aki pedig kiröhög, arra tegyél magasról, tényleg csak irigykedik!

2010. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
feltalálták a melltartót,sportmelltartót és még sok egyéb dolgot amivel ezt meg lehet oldani.
2010. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi, utolsó :)

Igazából nem is haragszom emiatt a tesitanárra egyáltalán csak.. na de mindegy. De tudja ő is hogy nem szeretem a szökdelést, szerintem azt is sejti hogy miért.

2010. nov. 26. 19:31
 10/18 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti*

Majd beszerzek egy sportmelltartót is.

2010. nov. 26. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!