Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az mért baj ha nem edzek lábra?

Az mért baj ha nem edzek lábra?

Figyelt kérdés
ha itt kiírok 1 kérdést edzés tervről és nincs benne a láb, akkor egyből le oltanak. pedig nem provokálni akarok,csak a karomat és a mellemet fejleszteni mert ezekkel nem vagyok elégedett. mért olyan fontos a láb edzés?
2011. szept. 24. 22:47
1 2 3 4
 11/39 crv ***** válasza:
0%
és még annyit neked hogy a teste legyen a példakép a kinézet testre nem maga az egész ember .vágod ? Szerintem te meg nagyobb csíra vagy mint Ronaldo 100-szor:D:D
2011. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
utolsó, belezúgtál?
2011. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 crv ***** válasza:
Nemvagyok belezúgva csak kedvenc játékosom és Real drukker voltam mindigis és leszek is .Csak az alakjáról volt a szó és akk itt csicskázzák.ne csicskázza senki még barca drukker se mert nincs mire fikázni.én se fikázom Ronaldo riválisát Messit csak szidni szoktam de tudom hogy zseniális játékos és minden madridista elismeri ennyi
2011. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
hűű-.- Én puskás példaképét követem ilyen szempontból.. pedig nem vagyok nagy focista de Ronaldo-nak kicsit egyszerű dolga van, hogy izmos legyen mivel minden pénzügyi adottsága megvan hozzá, az meg, hogy lemegy az edzőtermébe napi 1,5-2 órát edzeni az már csak hal a tésztán. Viszont ha ő a kedvenc játékosod akk egy kérdés :D Igaz, hogy napi 30milkát is elkölt?
2011. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 crv ***** válasza:
Azt valóban jól látod hogy pénze van a legjobb minőségű kajákra,kiegészítőkre és ha akar konditerembe edz ha akar otthonra csináltat konditermet neki igazából mind1 de keményen edz az biztos.az hogy mennyit költ el naponta ezt nemtudom de mondjuk ha új kocsit vesz meg elmegy gucci cuccokat venni vagy nyaralni valamerre vagy pl vett egy ingatlant madeirán akk lehet hogy elkölt annyit még többet is :D
2011. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Ronaldo:


[link]


Az idei Mr. Olympia:

[link]


Szóval szerinted testépítők ezre szeretnék követni Ronaldo edzéstervét? Idióta.

2011. szept. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 crv ***** válasza:
igen idióta de abba a szisztémába ha 100 kilós súlyok fölé mennek meg szereket is használnak akkor jóhogy minden izmukat növelhetnek olyanra is mint az a testépitő ott kinéz ...csak Ronaldo megállt ezen a szinten mert ő nem akar nagyobb lenni ennyi...mellesleg az a Ronaldos kép meg nem is mai :D
2011. szept. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 crv ***** válasza:
a testépítők is minden izomcsoportjukat megdolgoznak és kevés testzsír%-al rendelkeznek és a Ronaldo edzésterv azon alapul hogyn incs a testén zsír másrészt meg minden megdolgoztat csak ő nem akkroa súlyokkal hogy akkora izmot növeljen mindenhova mint egy testépítő mert szted úgy érvényesülne a futballpályán???? gonndolkozz má te is ember meg nézd meg ma hogy néz ki Ronaldo.
2011. szept. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 crv ***** válasza:
ám írtam olyat hogy ezrei akarják követni?de sokan kipróbálnák mert rengetek zsírégetős gyakorlat is van benne és a komplett edzéstervével izmot lehet építeni...ki mennyire az már saját döntése
2011. szept. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

nincsen olyan, hogy zsírégető gyakorlat.... :DDD


Nem az a baj, hogy Ronaldo nem izmos, mert nyilván nem lenne olyan fürge a pályán akkora tömeggel, de akkor mi a f.szért kell emlegetni őt? Tök irreleváns.

2011. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!