Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az mért baj ha nem edzek lábra?

Az mért baj ha nem edzek lábra?

Figyelt kérdés
ha itt kiírok 1 kérdést edzés tervről és nincs benne a láb, akkor egyből le oltanak. pedig nem provokálni akarok,csak a karomat és a mellemet fejleszteni mert ezekkel nem vagyok elégedett. mért olyan fontos a láb edzés?
2011. szept. 24. 22:47
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Zsírégetős edzésterv nincs :xdd max diétával tüntetheted el.. annyit tudsz rá segíteni, hogy intenzívebben edzel.
2011. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 crv ***** válasza:
0%
Hát a kardiós edzést te minek neveznéd???? ha nem zsírégetős mozgásnak ...a gyakorlatok pedig összetettek magyarul zsírt égetsz velük sokkal hatásosabban főleg ha súlyzós edzéseket is beiktatsz és nyomod a kardiós edzést is mellette.Valóban kell diéta is mellé de nem fontos...ha csak kicsit félig meddig diétázol a zsíros kajáktól meg a szénhidrátoktól akkor jó edzéstervvel fokozatosan menni fog a testzsír%-od lefele...Csak legyen meg a fehérjebevitel is az izomépítéshez
2011. okt. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

".Valóban kell diéta is mellé de nem fontos..."


Ezen behalok..:''D


Ha pl Tömeget növelsz akkor is valóban kell enni napi minimum 5-6x de nem fontos elég csak 2-3x is mert egy jó edzéstervel nősz? ne nevettes már..


Kardiós edzésen nem a zsírodat fogod eltüntetni csak olyan állapotba hozod, hogy le tudd bontani és el tudd használni mint energiaforrás és azért kell kardiozni mert ha lófaszt sem mozogsz akkor nem fog elhasználódni az energiatartalékod de te ha 10 hónapon keresztül olyan kajálással amit te betartanál csinálod nem leszel gyönyörű szép karcsú vagy ha férfi vagy szép szálkás izmos. Reggel 6-tól másnap reggel 6-ig kardiozhatsz akkor sem leszel szebb mint amilyen előtte voltál de csinálhatod 1 hétig is megállás nélkül ha birod mert akkor sem fogsz másképp kinézni max 1 hétig fölkelni sem tudsz majd. Rendszeresen kell csinálni az egészet nem össze vissza és a kajálásnál sem csusszanhat be pl egy Hopp 6 sajtburger vagy hopp éhes vagyok rendeljünk egy pizzát stb.. hülyesség.

2011. okt. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 crv ***** válasza:
41%
Figyelj...én tisztába vagyok a dolgokkal azt az erős kiejelentésemet meg hogy nem fontos a diéta azt arra értem hogy ha kicsit is figyelsz oda a kajálásra az nem diéta ugyebár mert attól eszel pl kenyeret 1-2 szeletet egy nap vagy vajat is vagy kis cukros vmiket kakaó pl vagy ilyenek érted..........ez nem diéta de viszont fehérjét beviszel kiegészítővel is ezmellett meg azért nem eszel túl sok zsíros ételt kiegészited olivaolajjal a zsírokat stb..ez a nemfontos kategória ... mert az én edzéstervemen te beszarnál 3 nap után kőkemény diétával és összeesnél mert nembirod ígyse bírnám énse elkezdeni most rögtön mert erre a szintre felkell erőbe meg izomba is fejlődni mert kemény ...és annyi kalóriát elégetsz egy héten vele hogy kb ha tömöd magad kajákkal akkoris elhasználsz annyit hogy égetsz zsírt a fehérjebevitel meg a súlyzós edzés miatt viszont az izomzatból nem veszítesz hanem fejlődsz. Érted a szisztémát? vagy esetleg irjam le mégegyszer?
2011. okt. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Facepalm...


Ezzel a szisztémával Nobel díjat is nyerhetnél, hiszen te vagy az első, aki a fogyáshoz szükséges negatív kalóriamérleggel is izmosodsz, amihez meg pozitív kalóriamérleg kéne....



"Papolás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát" :D

2011. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Megint jól megröhögtettél kedves válaszoló :D 1.: Én nem vagyok túlsúlyos, hogy fogyasztó diétába keljen kezdenem.

2.: Hülyesség amit írsz bocsáss meg kérlek de jó étrend nélkül nem fogsz látványos fejlődést elérni se fogyásba se tömegelésbe ráadásúl hiába szedsz kiegészítőt ha nem kajálsz normálisan :D Fogyasztó diétába nem csúszhat be 1-2 kakao vagy vajas kenyér naponta.. Olyan meg nincs, hogy mekibe kajálsz de úgy is fogysz mert annyira kemény az edzésed és a zsír elmegy de az izom meg nő xdxdxddxd hahahahaha:d Te a zsírt áttudod alakítani izommá nem?:O

2011. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 crv ***** válasza:
ki a fa*zom írt olyat hogy a zsírt izommá lehet alalkitani ember??????mi ebbe a hihetetlen baz dmeg felkúrod az agyamat mostmár télleg hogy kevés zsíros ételt eszel és alig eszel "rossz szénhidrátot és kardió ill súlyzós edzést végzel és szépen eltűnik rólad egy bizonyos szintig zsírfelesleg és mellesleg jön is fel rád izom...Igen szükséges a hatékony diéta ami tényleg egy szem cukrot nem tartalmaz meg vajat se olajat pl repce vagy tök*m tudja csak olivaolajat? de ha 1 db kockacukrot neked megeszek az már nem diéta ugye?????? és mégis attól égetem majd a zsírt az edésemen te... de a fehérjebevitelnek ksözönhetően az izomaimból nem vesztek meg ott a súlyzós edzés na ezt add össze ha ehhez még hozzátudsz szólni vmit hogy kiröhögsz akk húzz a fa*zba ennyi
2011. okt. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 crv ***** válasza:
ja és barnarizst kajálok biztos nekd a mekibe fogok kajálni mikor a környékembe sincs te baromállat . énsem vagyok túlsúlyú megnyugodhatsz jó ha van rajtam 2 kiló felesleges zsír :D és mégis eszek most nem diétázom kenyeret is pl zsemlét cukros dolgokat és igazán semmi nem jött fel rám mikor diétáztam és egy gramm cukrot nem ettem meg semmi kenyeret csak barnarizst meg a legjobb kajákat olivaolajjal stb. csá
2011. okt. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 crv ***** válasza:
ja egy példa :D a mekibe kajálok baz dddmeg 2 ezer kalóriáért de én az edzéssel elégetek 3 ezret ez csak példa ...meg a szervezetnek is kell ugye a kalória az is használ el akkor szted híztam??????????? ökör
2011. okt. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

megint jól megnevettettél gratulálok ;DDD nem akarsz elmenni bohócnak véletlen? egy könnyen hízó ember ilyen diétával nem ad le max 2kg-ot de azt vissza is szedi és ingadozik. Amúgy köszönöm a trágár kifejezéseket látom inteligencia és iq: 0

És arra nem gondolsz, hogy edzés közbe veszíted el az izmot? gondolkozz már kicsit ember.. Hiába eszel 2tonna fehérjét meg se tudod emészteni. És nem edzés közbe fejlődsz mert te azt írtad, hogy sok fehérjét eszek nem veszítek izmot.. Meg 3000 kalóriát elégetsz egy edzésen abba szerinted nem vesztesz izmot? súlyzós és kardios edzésen is vesztesz izmot kardion valamilyen szinten jobbat. Ajánlom neked a Body.Builder.hu alapismereteked olvasd el ha már fizetitek a netet havonta. Tömegnövelni és fogyózni nem lehet egyszerre..


Amúgy meg a "zsírt izommá tudod alakítani" szöveget azért írtam mert te ilyen szuperhősnek tartod magad meg Arnold Svájcinigger-nek, hogy te mindent tudsz egyszerre akkor talán erre is képes vagy nem?:O

2011. okt. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!