Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az mért baj ha nem edzek lábra?

Az mért baj ha nem edzek lábra?

Figyelt kérdés
ha itt kiírok 1 kérdést edzés tervről és nincs benne a láb, akkor egyből le oltanak. pedig nem provokálni akarok,csak a karomat és a mellemet fejleszteni mert ezekkel nem vagyok elégedett. mért olyan fontos a láb edzés?
2011. szept. 24. 22:47
1 2 3 4
 31/39 crv ***** válasza:
Tény hogy nem edzés közben fejlődsz meg nem csak edzés körben égeted a zsírt hanem utána is ...de arra adj magyarázatot hogy akkor mi értelme van edzeni súlyzókkal ha ígyis úgyis veszítesz az izomtömegből...és leépülsz...akkro egyszer veszítesz belőle egyszer növeled ? akkor ugyanazon a szinten lennél évekig XD és hol fejlődnél hol esnél össze kb ezt így értelmezem
2011. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 crv ***** válasza:
A fehérjebevitelnek köszönhetően az izmaid táplálva vannak és a súlyzós edzés során mivel a szervezeted úgy éli meg hogy terhelést kap az izomzatod ezért építeni kezdi ami egy lassú folyamat. ezért nélkülözhetetlen egy diéta és súlyzós edzés alatt hogy meglegyen a testúlykilógrammonkénti 2 gramm fehérje naponta. De ha ez nem így van akkor nem én vagyok a hülye
2011. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

látom nem tudod értelmezni a dolgokat..:(

Súlyzós edzés közben negyed annyi izmot nem veszítesz mint kardio-n..

Te azt próbálod nekem itt elmagyarázni, hogy tömeget növelsz és fogyózol is egyszerre o.O? Mert te állításod szerint súlyzós edzéssel tömeget növelsz de kardioval annyi kalóriát égeszt, hogy 0 testzsír%-od lesz és, hogy az olyan kemény, hogy más nem is bírná vagy legalábbis szerinted én nem mert egy puhány semmibe veszel közbe azt sem tudod kivagyok..

Ha meg olyan kemény a kardio edzésed szinte biztosan veszítesz annyi izmot, hogy tömeget nem tudsz közbe növelni se izomba se semmibe..Egy körforgásba kerszül.. Amit eggyik napi edzés utáni alvással felépítettél azt pár nap múlva a kardion leadod és ez így megy ha te télleg ilyen keményen edzel mindent.. arról nem is beszélve ha a súlyzós edzést is így túlzásba viszed akkor végképp nem fejlődsz semmit..sőt..

Én meg azt próbálom neked elmagyarázni amit a dio agyaddal nem tudsz megérteni és hol oltogatni próbálsz hol meg jópofizni.. hogy Tömegnövelés közbe NEM LEHET FOGYÓZNI ÉRTED? 1 héten 1 kardio edzés lehet de az sem olyan, hogy 2 órán keresztül tart.. fél óra bőven elég..

2011. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 crv ***** válasza:
én nem errőm magyarázok hanem arról értsd már meg hogy diéta most a diétáról meg a súlyzós edzés+kardióedzés érted...égetsz zsírt de viszont az izomzatból nincs leépülés ...mert megvan a fehérjebevitel és a súlyzós edzés de hallod mostmár linkelek neked egy cikket róla
2011. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

én értem azt, hogy súlyzós edzés mellé kell a kardio csak azt nem akarod felfogni, hogy ha olyan szinten kardiozol melette, hogy szétszenveded meg majd meghalsz végére akk több izmot veszítesz egyszerre mint amit 1 hónap alatt felépítesz..


Mielőtt nekiálnál kötekedni te mondtad, hogy nem is bírnám olyan kemény a kardió edzésed szóval ezt onnan vettem. És ebből egy hülyegyerek is azt venné le, hogy rengeteg izmot égetsz el.

2011. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 crv ***** válasza:

első napon 9 súlyzós gyakorlat 5x5 ismétléssel. ez után rögtön 30 perc futás fokozódó intenzitással minden 5 percbe.

köv nap csak 45 perc egyiramu futás és ennyi.

azt követő nap sok ismétléses 2x18 gyakorlatok kb 5-6 maximum erőkifejtő

ezek után rögtön 2x12 ismétléssel fekvőtámaszos zsámolra ugrálós meg simán úgrálós gyakorlatok amik zsírégetősek.

következő nap pihenő majd kezdődik minden előről. így lehet nem tűnik keménynek de amik a gyakorlatok meg fejlődés céljából eleve nem kis súlyokkal fogsz neki azért...és azokon 8 hetente növelsz vagy emelsz jelentősebben akkor azért érzed a dolog súlyát.

2011. okt. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 crv ***** válasza:

egyébként ne haragudj a trágár szavakért csak nemvolt jó napom szerintem akkor és neked is igazad van amiket írkálsz csak te 1-2 dolgot meg nem értesz én mire akarok kilyukadni csak lehet szarul magyarázom én is ezért korrekt ember vagyok

msn: geri___5@hotmail.com és megdumáljuk melyikőnk mire gondolt pontosan és hogyan tisztázzuk

2011. okt. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
:) így már kicsit világosabb, rendben felveszlek aztán megdumáljuk :)
2011. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Srácok én nem akarok bele szólni, csak annyit hogy még vissza térve CR-re és igaza van BoFF-nak, ha nekem annyi pénzem lenne mint annak a gyereknek, az biztos hogy egy Jay Cutler vagy említsek magyart, Vörös Zoli lennék vagy még 2-szer akkora és felvásárolnám a scitec-et vagy biotech-et. És meg lenne minden "cucc" na meg persze minőségi kaják. : D
2012. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!