Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Csak én szerintem az ökölvívás...

Csak én szerintem az ökölvívás messze a leghatékonyabb küzdősport?

Figyelt kérdés
4 évig boxoltam, voltak jó eredményeim de általában csak egy egyszerű sparring partner voltam. Ezért is hagytam abba és mentem el thai-boxra, ahol viszont simán én lettem a legjobb a haladóknál is, meg se tudtak rúgni az ütéseim előtt. MMA-ba ugyanez, a csávó aki ellen utoljára küzdöttem már 10 éve Judozott, birkózó alkat, kétszer nagyobb volt a válla mint nekem. Megpróbált megfogni de előtte simán eltaláltam 5-ször egyszerű egyenesekkel. Ennyi volt. Én mindig is egy gyenge ökölvívó voltam, és ezzel a tudásommal máshol viszont vittem a pálmát. Ez azt jelenti hogy az ökölvívás a legerősebb küzdősport?
2011. okt. 25. 00:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

egyetértek veled 100%-ig, itt tényleg sok a kamu mester, velük inkább nem is állok szóba, de aki ír egy-két okos dolgot,lehet érezni az írásán a tapasztalatot azzal szívesen beszélgetek,vitatkozok(kultúráltan term.)

és az "összefogni" szó se volt a legtökéletesebb

elnézést:)

2011. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

én is túlzok ám néha.

senkit sem akasztanék ám, csak mert beképzelt vagy szégyent hoz a japán karatéra a saját csapkodásával. ha komolyabban beszélünk, természetesen nem érdekel, mindenki a maga útját járja, és úgy edz ahogy akar.

én is szívesen beszélek valóban gyakorlott harcosokkal, küzdősportolókkal.

2011. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

igen, csak szerinted: http://www.youtube.com/watch?v=xBG9PeImA10


egyébként meg a kick-boxot ne lánysportozzuk le, lehet vannak alakformáló kick boxok meg minden lószar de 10ből 1 ilyen

az torna kickbox név alatt

mindenki meg tudja különböztetni a kickboxot és a tornát szóval ne okoskodjunk

2012. ápr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Xbox imádo ***** válasza:
38%
Krisz talán nem kéne végignézni ahogy a haverodat verik te 50 kgs balf.asz köc-sög
2016. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Xbox imádo ***** válasza:
53%

Szolnokon a Banzai Kyokushin dojoban edzettem 1 évet.

Csak levegő csépelése , 3-4 év után lehet kumitezni.


Legmagasabb övfokozatú tanitvány se tud rendesen ütni.

Rugás úgy ahogy elmegy .

Furkó Kálmán egyesülete ha valaki nem tudná. (

2016. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!