Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha vastagabb kezeket akarok...

Ha vastagabb kezeket akarok fehérjét vagy tömegnövelöt javasoltok? Hozzáteszem az étrendem rendben van.

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 18:52
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:
100%
ha az étrended rendben lenne nem kérdeznél ilyen baromságot.
2012. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
először is GYÚRÁS!!!
2012. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%

Ha vastagabb karokat akarsz akkor eddzel sulyzoval es taplalkozz megfeleloen. A tapot inkabb hanyagold.


A tomegnovelo gyakorlatilag szolocukor meg egy kis lassan felszivodo szenhidrat meg vitamin. Plusz sok gyarto tesz bele minimalis hormont is. Vagyis abszolut teljesen felesleges.

2012. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na bakker megjött az esti ügyeletes kokszproteines hozzászóló. Hormont a tömegnövelőbe? Meg szerinted a tömegnövelő szőlőcukor + szénhidrát? Nézz már utána mielőtt baromságokat leírsz!
2012. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 dirtboy ***** válasza:

ma 19:56

hát te teljesen hülye vagy.

mi van veled kiengedtek hétvégére?

2012. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tömegnövelőt max akkor, ha nem tudsz eleget enni, de akkor se..

fehérje meg edzés után nagyon célszerű (porból, gyors felszívódású).

- --- -- - - - - - -

hát, Srácok, nem tudom. kiégtem. az a helyzet, már nem élvezem a hülyék oltását. volt pár "vitám" 90 naposokkal meg slifit fogyótabisokkal, és tudjátok megelégeltem azt, hogy a hülyék a saját baromságaikat úgy nyomják mint tudományos érvek. figyeljétek meg, mindjárt jön itt is hogy verseny van a piacon és amelyik gyártó hormont tesz a fehérjébe az jobban fog HATNI és azt fogják megvenni.

komolyan, engem már ez kezd nem szórakoztatni. meg sok a vizsga, edzés így is, még többet kéne..

asszem elegáns búcsút veszek.

2012. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem tök felesleges szedni ilyen cuccokat én 1 éve edzek kezdtem 29-es kezekkel most van 37-es és étrendemse volt csak jól bekajáltam mindig :)
2012. jan. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Gondolom tudod, hogy az edzés típusa számít. Nagy súllyal kevésszer egy ülésben. Ehhez fehérje. Abból van az anyag. A sok fehérje egyeseknél azért lehet rossz, mert genetikától függően érzékeny lehet rá a vese. Ugyan nem nagyon gyakori de mint orvos évente találkozok 1-1 25-30 éves sráccal aki agyonette magát fehérjével és művesekezelésre vagy annak közelébe került. Tehát csak óvatosan. Kolonics sem véletlenül dobta be a pacskert. Az embert nem arra gyártották alapvetően hogy ennyit teljesítsen és egyen. Akinek jobb a genetikája az jobban jár. :)

Hja, konyhasóból ilyenkor ne fogyassz nagyon sokat.

2012. jan. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na, tegyük rendbe a dolgokat. A 00.50-es hozzászólónak írom, hogy senki nem mondta, hogy tápkieg nélkül nem lehet fejlődni, de egy edzés utáni protein-dextróz bevitellel felgyorsíthatod, hatékonyabbá teheted a fejlődésedet.

Ilyenkor kötelező a gyors felszívódású fehérje és a gyors szénhidrát. Az edzés után 15 percig van nyitva az un. anabolikus kapu, mikor is sokkal hatékonyabban épülnek be a bevitt tápanyagok. Tejsavó protein nélkül ezt nem tudod kihasználni, mert a hús, tojás, túró stb. kaják lassabb felszívódásúk, sőt a túró kifejezetten lassú, ezért esszük lefekvés előtt, hogy legyen aminosav majdnem reggelig.

A dokinak meg annyit, hogy nem a fehérjétől lettek betegek azok az emberek, hanem inkább a komolyabb cuccok számlájára lehet írni.

Én már 26 éve szedek folyamatosan nem kevés proteint + a rendes étrend, de semmi bajom nincs tőle, de senkit nem ismerek a naturál testépítők közül, akiknek lenne.

Egy tömeget növelő testépítőnek KELL a 2 g / testsúly kg fehérje, szálkásításnál pedig 3 g / testsúly kg. Ez nem okozhat vesebetegséget, ahhoz MÁS is kell.

Mondjuk Aczélnak biztos igaza van és tök feleslegesen írtam le, úgysem látja ezt be, aki eldöntötte magában, hogy károsak a tápkiegek.

2012. jan. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszek Neked...ha az étrended rendben lenne, nem tetted volna fel ezt a kérdést!
2012. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!