Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy érdemes mellre, karra,...

Hogy érdemes mellre, karra, hasra, gyúrni?

Figyelt kérdés
A fekvőtámasz hatásos? ha igen akkor mire? Lehet fejlődést elérni egy 1kezes 10kg súllyal és egy 2kezes 25kg? Milyen gyakorlatokat végezzek? (Kaja rendben lesz...) Köszi előre a válaszokat :)

2012. ápr. 23. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csak ezekre az izomcsoportokra eddz.

Itt van jó kis kezdő edzésterv 1-2 hónapra:

[link]


Egy ideig elég lesz, de hamar ki fogod nőni a kis súlyokat.

2012. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi:) még írhattok...!
2012. ápr. 23. 14:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Én sokat edzettem itthom 1 kezes súlyzóval, volt látszatja de nem fejlodtem, pár hónapra lementem kondiba és teljesen más volt sokkal könnyebben fejlodtem, úgy hogy kondit ajánlom.De ha nem tudsz akkor meg lehet oldani.Hát, mell,láb ezek a fontos izom csoportok.
2012. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én pedig itthon edzek és van látszatja, mondjuk nagyon régóta tolom és van is pár eszközöm hozzá.

Lásd: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2012. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk abba teljesen igaza van Monteznek hogy a kondiban sokszor, elbeszélgetik az idot.Montez te mennyiért szerezted be a cuccokat?
2012. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az már régen volt, 15 éve kb. mikor egy szaki összetákolta nekem, de már nem emlékszem pontosan az árra. Van egy csigám az (még muternál a garázsban pihen), fekvenyomó pad + scott rész, guggoló állvány, haspad, egy csomó tárcsa, kézisúlyzó, de vettem is hozzá egyenes rudat, francia rudat is. Kb. 60e volt akkoriban, most nem tudom mennyiből lehetne kihozni, de egy szobát nekem el is foglal szépen.:)
2012. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És sokat fejlôdtél ?Gondolom nem szedtél komolyabbat csak az alap tömegn. meg vitaminokat?
2012. máj. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Környezetem szerint sokat, szerintem nem annyira sokat fejlődtem, hiszen az ember általában elégedetlen az eredménnyel.

Szedtem pl. húst ki a hűtőből.:), +persze protein+vitargo edzés után, vitaminnak mega daily one, glutamin, kreatin, tribulus. Ezek mennek.:)

2012. máj. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez így van ! Ezért is nyúlnak cucchoz . Tribulust azt én is akarok de még nem nagyon kell.
2012. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30 éves kor alatt nem ér semmit (utána sem sokat) a tribulus és hasonló saját tesztófokozó, mivel addig kb. maxon van a termelés, nem tudja megnövelni.
2012. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!