Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Önvédelemre milyen harcművésze...

Önvédelemre milyen harcművészetet ajánlotok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 25. 20:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Szegény kérdező, előre sajnállak, annyi féle választ fogsz kapni, már ha fogsz. ÉRdemes a témában vissza olvasgatni, keress rá az "önvédelem" kulcsszóra, és sok véleményt olvashatsz.
2012. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
100%

Kung Fu t. Én 4 éve járok és már élesbe is kiakartak rabolni. Mentem az utcán (este) odajött hozzám egy c kategóriás (:D) és elövett egy kést, majd mondta, hogy az értékeimet adjam oda. Úgycsináltam mintha a táskámba keresném, de egy hirtelen mozdulattal elvettem tőle a kést. Ezt Kung fu n tanultam, hogy hogy kell, szval megérte. Elvettem a kést és elszaladt.


Yupiter

2012. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

Wing Chun, de csak magasabb szinten.

Aikido is csak magasabb szinten.

2012. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
2. válaszoló milyen kung fura jársz?
2012. ápr. 25. 22:18
 5/36 anonim ***** válasza:
Önvédelemre leginkább a futást ajánlom, lehet hősködni, de ha nem egyedül támadnak rád, akkor vajmi keveset ér, hogy hány évig jártál edzésekre. Szerezz be egy gázsprét, arcon fújod és tipli. Végső esetben szerezz be egy viperát/kést.
2012. ápr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim válasza:
Gázpisztolyt ajánlom. Olcsóbbis, mint a harcművészet és többek ellen hatékonyabb. Ha mindenképpen harcoskodás, akkor szerintem: Wing-Tsun kung-fu vagy Krav-maga. Utóbbi szabadabb.
2012. ápr. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:

egyszer egy bálba meg akartak verni ,csak úgy oknélkül,piásak voltak a fiúk,és azt mondtam nekik ,gyertek igyunk egy sört,és a végén ők kértek elnézést ,hogy belém kötöttek.

Ha küzdelem re kerül sor valaki mindíg veszít ,mivan ha én veszítek???? na gndolj bele,jobb a békesség és ha lehet kerülni az ijen helyzeteket

2012. ápr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Más dolog, ha egy részeg idióta erősre issza magát és beléd akar kötni vagy, ha megtámadnak, olyan szándékkal, hogy minimum megsebesítsenek úgy, hogy ne legyen esélyed elfutni.


A kérdezőnek jujutsu, jkd, kali, kung fu stílusok stb

2012. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Esetleg ashihara karate.
2012. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
Én a kempora szavazok...egy éve járok,de a reflexeim nagyon kiélesedtek. Ezen kívül rengeteget lehet tanulni egy jó edzőtől, és persze az akarat sem utolsó...:)
2012. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!