Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Súlyzós edzés után hogyan...

Súlyzós edzés után hogyan kell a futást, sétálást csinálni?

Figyelt kérdés
Hogyan csináljam? súlyzós edzés után? vagy pihenőnapon? Mert azt hallottam hogy ha súlyzós edzés után futok vagy kocogok akkor a az energia elfogy és a zsírt kéne égetnie de hallottam olyat hogy a szervezet nem tud gyorsan átállni a zsír égetésére így az izmot kezdi el bontani? Nos ha ez igaz, akkor hogyan fussak? hogy a kardioedzésem meglegyen és szírt is adjak le?
2012. máj. 2. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legjobb ha külön napon vagy időszakban van kardió, de súlyzós után is mehet, de akkor előtte menjen bcaa vagy glutamin az izmok védelme miatt.
2012. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és ha külön napon futok akkor az izmomat nem fogja bántani? csak a zsírt?
2012. máj. 2. 20:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor kevésbé vesztesz izmot, kivéve ha reggel nyomod éhgyomorra és nem viszel be előtte semmi aminosavat.
2012. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval a reggeli futás a legjobb?? éhgyomorra?
2012. máj. 2. 20:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem, rosszul értetted vagy írtam akkor. Éhgyomorra nagyobb az izomvesztés veszélye.
2012. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ja értem! Szóval ha zsír takarok égetni akkor az izom is fogyni fog némi szinten, igaz?
2012. máj. 2. 21:05
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem az edzés alatt elégetett pici zsír számít. Itt leírtam hosszabban:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2012. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem Köszönöm szépen a segítséget:))
2012. máj. 2. 21:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit, van erről cikk is, holnap reggel majd belinkelem, mert már csak telefonról írok.
2012. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt megköszönném:)
2012. máj. 3. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!