Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 4 kilóval edzek és napi...

4 kilóval edzek és napi 3*80-at csinálok. Semmit sem fejlődök sőt fogytam. Elképzelhető, hogy emiatt van?

Figyelt kérdés

Edzés előtt fél éve 78 kiló voltam, eleinte nőttem, elértem a 80-at most meg visszaestem 68 kilóra, karom miunt a fogpiszka. Lehet emiatt?


18/F



2012. máj. 16. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Öö... 4 kilóval? NÉGY kilóval? És mit csinálsz egyáltalán napi 80szor??
2012. máj. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
bicepszre és tricepszre meg vállakra nyomom vele
2012. máj. 16. 10:07
 3/11 anonim ***** válasza:

Milyen gyakorlatból végzel 3*80-at? Meg 4kg? Nem lesz így jó.

Az, hogy fogysz vagy tömeget szedsz fel elősorban étend kérdése. Tehát kellene egy tömegnövelő étrend napi 2-2,5g*testtömegkg fehérjével és 5-6g*testtömegkg szénhidráttal.

Edzésterv (de nem lesz elég a 4kg, annyi kell, amivel max 8-12-es ismétlést tudsz szabályosan, azaz egy gyakorlatnál 3 x 8-12)

[link]


Mintaétrendek: [link]

2012. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Super


Mega


Hyper


Ultimate


Orbital


Facepalm


Cannon!



Inkább olvasgass egy kicsit...: [link]

2012. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az már jó jel, ha fogytál, égetsz le zsírt, tehát ragált a szervezeted a mozgásra!


Csináld tovább, és legyél kitartó!


Ne hallgass az ilyen terem terminátorokra akik 6 hét alatt szednek fel 30 kiló "izmot" amit inkább lufinak neveznék.


Csináld tovább amit eddig de úgy, hogy vagy a súlyt emeled 2 kilóval hetente, vagy az ismétlésszámot 20-al.


Plusz én ajánlok neked egy technikát.



Számold le, hogy mennyi a maximumod amit az adott súllyal meg tudsz csinálni, tegyük fel 4 kilóval 80 után már kiesika kezedből, nem birod tovább, tehát ez a max.


Akkor az edzésed úgy nézzen ki, hogy első széríában csinálsz 70-et 2 perc pihenő(szigorúan) pihenő alatt masszírozás ivás nyújtás ami belefér.


aztán csinálsz újra 60 at


megint 2 perc pihenő


újra csinálsz 50 et



és így tovább



amikor nullára érsz akkor van kész az edzésed!


Így csináljad, így érdemes, és egyél sok főtt csirkemellet meg tehén túrót!

2012. máj. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Milyen 6 hét alatt 30 kiló ember? 26 éve edzek, úgyhogy tudom mit írok és lehetőleg ne adj ilyen tanácsokat, hogy 60 meg 80-at végezzen bármi gyakorlatból. Abból az életben nem lesz izom.

A gyakorlatokból 3-4 sorozat kell, 8-12 ismétléssel és akkora súllyal, amivel éppen meg tudod csinálni szabályosan. Ettől lesz erő és izom is, nem barbi súlyokkal kell edzeni.

2012. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hát szerintem is mindenképpen emelni kéne a súlyt... és csökkenteni a darabszámot. Én egy gyenge nő vagyok... és 10 kilós súlyt használok. Ha nőni akarsz használj legalább 16- 20 kg-s súlyt, és ne 80-at csinálj... hanem (igaza volt az előttem írónak) 8-12-es ismétlésszámmal csináld...aztán pici pihi, vagy egy másik gyakorlat, és újból térj vissza az első gyakorlathoz. Aztán ezt ismételgesd 4-6-szor, ameddig bírod. És ha már jól megy, akkor ne az ismétlésszámon növelj, hanem a súlyon. És ha nőni akarsz, edzés után érdemes fehérje tartalmú ételeket fogyasztanod. Ilyen pl: a túró, vagy a tojás... ehetsz hüvelyeseket, tofut, vagy ha húsevő vagy, akkor száraz húsokat. Sokan isznak edzés után fehérjeturmixokat is, de én jobban szeretem a természetes ételeket. Aztán csak hajrá :-)!
2012. máj. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
(zárójelben megjegyzem, hogy a fehérjeturmix is természetes)
2012. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ebbe nem akarok vitázni, de én a természetest arra értettem, hogy természetben megtalálható...mert én még nem találkoztam olyannal, hogy fehérjeturmix-fa :D! Nyílván, hogy nem számít koksznak. Ez csak az én személyes "hülyeségem", hogy szeretek mindent natúr módon bevinni. Amúgy meg senkit nem hibáztatok azért, ha issza, mert egyszerűbb és olcsóbb meginni a turmixot, mint bevinni ugyanazt a mennyiséget étel formájában. Lehet kicsit kipukkadnánk tőle, mire elfogy a kaja:D!
2012. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyen erővel sem a túró, sem a sülthús nem szaladgál a mezőn, szóval ezek sem természetesek (: (bár néha valami mókus csak beesik egy vulkánba)

Persze, nem szoktunk hozzá az élelmiszerfeldolgozáshoz, de okosan csinálva jó dolgokat is ki lehet hozni belőle. Csak azért szóltam, hogy nehogy valakiben az maradjon meg, hogy a fehérjepor valami életellenes dolog lenne.

2012. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!