Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kondizok és nem tudok sehogy...

Kondizok és nem tudok sehogy sem hízni. Mi tehetnék ez ellen? (lent részletek)

Figyelt kérdés

Igen! Most mindenki majd jön azzal, hogy vegyél tömegnövelőt, meg egyél többet!


A kajával van baromi nagy gondom!

Szarul eszek!

De sehogy nem megy a normális kajálás. Nem figyelek, de nincs is étvágyam! Szilárd kaját kb. alig tudok enni. Csak nagyon keveset egyszerre.

Ha vennék tömegnövelőt, akkor kb. az lenne a reggeli, ebéd meg a vacsi és mást nem is ennék.


Nem tudom mit tegyek. Már ettem mindenfélét, de csak azt vettem észre, hogy egyre többet eszek abból ami hizlal, de a normál kaját kb. már nem is eszem meg. Ez nem jó így.


Mi tehetnék? Talán valami emésztésre ható gyógyszert kellene szednem. De akkor mit?


2013. ápr. 16. 23:24
 1/6 Osynho ***** válasza:

Hízni nem fogsz többletkalória nélkül. Kivéve, ha növény vagy és fotoszintetizálsz. :D


Ha szarul eszel, akkor változtass rajta! Keress recepteket, próbálj változatos ételeket csinálni.


Olyan nincs, hogy nem tudsz enni, Sokáig én se szerettem pl reggelire rendesen bekajálni, de egyszerűen rászoktattam magam. Fegyelem és kitartás kérdése.


Egyébként meg szedj vitaminokat, a B vitamin pl fokozza az étvágyat.

2013. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A tömegnövelő felesleges, ha mellette az étrended pocsék, az úgy kidobott pénz szinte. Rizs, tészta menjen hússal, ne érdekeljen, hogy nincs étvágyad! Fogod a kaját, leülsz és betolsz annyit, hogy rosszul legyél!:) Szép lassan hozzászokik a gyomrod, hogy "itt bizony több helyre lesz szükség" és egyre többet tudsz majd enni. Nekem legalábbis ilyesmi taktika vált be az elején, én is alig tudtam lenyomni normál adag kaját, most meg megpusztulnék, ha csak annyit ennék:)

Vitamin az sosem árt, pl egy Mega Daily One Plus, a közérzeteden és ezáltal az étvágyadon is javíthat.

Nem hiszem, hogy az étvágytalanság az rossz emésztés miatt lenne.

2013. ápr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak az előttem írókat tudom ismételni. Meg kell tanulnod kajálni. Ez is meló, nem csak az edzés. Kell egy jó multivitamin és próbálj meg mindenképpen húst, rizst, tk kenyeret, tojást, túrót, stb-t kajálni. Nem lehet enélkül eredményeket elvárni. A tömegnövelő edzés utánra jó, mikor gyorsan felszívódó tápanyagok kellenek. Egész napra nem szerencsés cukros tömegnövelőket iszogatni, ráadásul az emberi szervezetnek szüksége van szilárd kajára.
2013. ápr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Zöld kávét kell inni és elkezd menni a hasad
2013. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ő elnézést elnéztem a zöld kévánál a kérdést, valójában a gyógyszer is jó.. de lehet, hogy nem olyan hasznos.. lehet,hogy valami emésztés lassító kéne :P
2013. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem kell sem tea, sem gyógyszer, normális étrend kell.
2013. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!