Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 14 éves csaj vagyok és elakaro...

14 éves csaj vagyok és elakarok kezdeni járni thai boxra. Szerintetek még elkezhetem vagy már későn van?

Figyelt kérdés
szlovákiai vagyok és jólenne ha tudnátok valami helyeket is írni ahol lehet thai boxot tanulni,lehetőleg az érsekujvári járásban (okres nové zámky) vagy a Nitrai körzetben... előre is köszii...
2013. máj. 12. 15:38
 1/3 A kérdező kommentje:
jah és nem rég voltam kórházban mert rosszul lettem vettek a gerincvelőmből mintát ha fél éven/ egy éven belül rendbe jön akkor is járhatnék??? és én nem lefogyni akarok tőle vagy utcára vagy én nem tom mi...(-_-)hanem hobbinak és ha jó leszek benne/jól fog menni akkor versenyszerűen is űzni
2013. máj. 12. 16:06
 2/3 anonim válasza:
Hát azt nem tudom megmondani, hogy hogy a közeledben hol van, de a keresőben igazán rátudnál keresni. 14 évesen nem késő még elkezdeni, de viszont láttam egy másik kérdésedet, amiben leírtad, hogy baj van a gerinceddel. Ez azért rossz, mert így nem fogsz tudni 100%-ot nyújtani, ami sajnos kihatással lesz a fejlődésedre. Amíg probléma van a gerinceddel, nem igazán ajánlatos küzdősportot elkezdeni :/
2013. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jah anyum is álandóan ezt hajtogatja -_- de azt mondták h ez max. egy év... és ez még januárban volt... én csak szeptembertől szeretnék valahova beiratkozni..
2013. máj. 12. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!