Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdenék fitnes terembe...

Elkezdenék fitnes terembe járni, csaj vagyok. Valami jo edzésterv? : )

Figyelt kérdés

[link]


ebbe a terembe kezdenék el járni.:) 17 éves csaj vagyok, alapba nagyon jó az alakom, tök lapos a hasam, kerek a popsim, de mintha kicsit átalakult volna "zsirosabbá" a popsim a combom és egy kicsi úszógumim lett..tehát láb, popsi.. erre kéne koncentrálni.. a képeken kb lehet látni, miylen gépek vannak.. veszek havi bérletet, igyekszem minden nap min. 1 órát ott tölteni..:) konkrét edzésterveket tippeket várnék!:) bármilyen kajálással, alakformálással kapcsolatos dolgot.:)


amúgy 165 centi, 55 kiló vagyok:)

ha leadnék 48-50 körül-re, az is jól jönne..:)


2010. okt. 26. 17:44
 1/3 A kérdező kommentje:

főképp edészter kéne!

tehát, pl hogy x perc a futógépen, utána y perc a steppgépen, és hogyan növeljem,meg mennyi időközönként az időket, stb..:) kösszi!

2010. okt. 26. 17:50
 2/3 anonim ***** válasza:

súlyzós edzéssel nem kéne több mint fél óra ,hetente 3szor ,és lefogynál simán...


perpillanat edzéstervet nem tudok neked:D

2010. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2010. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!