Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoft ghillie ruha nem tul...

Airsoft ghillie ruha nem tul meleg ilyen idobe? Lehet hasznalni, vagy inkabb ne vegyek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Először arra térek ki, hogy miért ne vegyél Ghilliet. Azért, mert nem biztos, hogy passzolni fog ahhoz a növényzethez ahol játszol. Egyébként talán még olcsóbban ki is jön, ha magad készíted el. Persze, vehetsz jól néz ki, de nem biztos hogy teljesen álcázni fog,. Valamelyest természetesen fog, ha jól választod meg. Például ne vegyél woodland ghilliet homokos, világos pályára... :D


Melegnek nem meleg, mert nem rohangálsz benne és van olyan vastagsága, hogy nem is igazán érzed a meleget. (Igaz, én ezt csak nyár elején tapasztaltam, azóta nem vettem fel, akkor is kölcsönbe kaptam.)


Nos, ha veszel, megspórolsz egy hónapot, amit a ghille elkészítésével töltesz! :D


Te döntésed, jól válassz, hogy milyen színt hova.

2013. jún. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is a házilag történő álcakészítést javaslom. Gyakorlatilag nem kerül semmibe, az alapnak valóról kell gondoskodni, illetve megfelelő mennyiségű juta/szövetzsákról. Mi pl, amikor a tesómnak csináltuk, akkor elmentünk "házalni" a környéken állattartással foglalkozókhoz, hogy van-e pár felesleges zsákjuk, így arra sem kellett költeni. Ruhafesték pár száz ft, és olyan színeket keversz/használsz, amilyet csak szeretnél.

Amikor ősszel elkészült, a "gyári" színei is tökéletesek voltak:

[link]


[link]


Aztán, ahogy kizöldült a táj, úgy a ruhája is:

[link]


[link]


Jelen időjárási viszonyok közt azért nem húznám fel, ebben a kánikulában egy szál pólóban is izzasztó lenni... Aki ilyen ruhában játszik (sniper-spotter jellemzően), annak valóban nem célja a sok és gyors mozgás, a rejtőzködés, észrevétlenség fontosabb. Ennek ellenére biztosan rád fog melegedni, ugyanúgy, ahogy egy taktikai mellény is. A nyári játékok velejárója az izzadság...

2013. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok kössz.. majd házilag akarom megcsinálni :)
2013. jún. 20. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!