Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Utcai önvédelemre milyen...

Utcai önvédelemre milyen stilus a legjobb?

Figyelt kérdés

Ha nincs lehetőségem elfutni és a box se ér semmit ha 2-3 támadó is van,és ha még fegyver is van az egyiknél mondjuk egy kés.


A Kempo a Ju Jitsu a Systema vagy a Combat Sambo?


Mondjuk Boxolni tudok de az utca az utca lefogások,több ellenfél+fegyverek ellen melyik lenne a legjobb?



#edzés #fegyver #freestyle #extrém #karate #boxzsák #extrém sport #box #Harc Harcművészet #Kezdő Küzdősport
2013. szept. 1. 19:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Hát a kempo-t kihuzzuk. Marad három, feltételezzük M.o-ról beszélsz, itt meg komolyan vehető systema és combat sambo nincs, így marad a ju jitsu. Óvakodj a versenyző dojoktól.
2013. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
58%

Heló!


Én Krav magaztam, ott "vettünk" ilyen szituációkat. Szerintem jó és hasznos edzések voltak, ráadásul kellően változatos volt - mész két zstyorral akezedben, egyiket se tudod ledobni, el vna törve a kezed, nem használhatod alábad... Persze ez se tud felkészíteni a valóságra, de alapnak nagyon jó és hasznos.

2013. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
A krav magára ugyanaz vonatkozik, mint a kempora. Azt leszámítva, hogy a taktikáról azért mégis tudnak valamit.
2013. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

"Hát a kempo-t kihuzzuk"


Váó! Ez aztán az érvelés!


Húzzuk ki az összeset, az nem számít, miért. Marad a semmi. Azt űzheted, kedves kérdező!


Egyébként a thai box is jó lehet, kellően megerősít.

2013. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
A thai box rohadt jó ám fegyveres harcra :)
2013. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

en jomagam is kravmagat tanulok.Szerintem az egyik legyjobb.

thaibox se rossz de ott nincs komoyl foldharc+ott nemtanulnak kes bot fegyver ellen vedekezni

2013. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

miért, a kravmagában van komoly földharc?


ne röhögtess...

2013. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

hat joval tobb mitn a thaiboxban:)

mink a kravmagaban BJJ-t tanulunk.az azert nempiskota haver

2013. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
hogyne bjjt tanultok xD
2013. szept. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
ez epp olyan hogy magyarorszagon Thaifoldi thaiboot tanultok.Sajat magat huzod csobe ilyen hulye mondatokal
2013. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!