Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit sportoljak?

Mit sportoljak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék freerun- ozni, csak nem tudom hogyan kezdjek neki. Mármint tudom, vannak ilyen klubbok, ahol csoportos edzés van, de én azt szeretném tudni, hogy nem tudnék olyan embert találni, aki egyedül tanítana engem???

Nem nagyon szeretek csoportban edzeni az a baj. :( És ezt az edzőt úgy gondoltam, hogy segít az erősítő edzésnél, vezeti + megtanít freerun- ozni. Szerintetek ez lehetséges??? :D Előre is köszönöm a válaszokat!!! :) Persze csak ha lesznek. :/

13/L



2013. szept. 7. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez a freerun egy hülyeség. Mi abba a jó hogy futsz aztán átugrasz egy padon? Ez nem sport! Tanulj inkább valami küzdösportot vagy harcmüvészetet. Ja és senki sem fog ezen az oldalon vállalni személyi edzést freerunból. Menj el egy ilyen csoportba más választásod nincs.
2013. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amiről te beszélsz az a parkour nem a freerun. -_- A freerun- ban van egy csomó akrobatika és trükk. És segítséget kértem nem azt, hogy azt mondják milyen béna dolog, stb...
2013. szept. 7. 14:52
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgyis mi közöm nekem ahhoz, h te nem szereted ezt a sportot??? Nem azt kérdeztem, hogy kinek jön be, hanem azt, hogy tudtok-e segíteni!!!
2013. szept. 7. 14:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vetted volna észre a fökérdésre válaszoltam ami így szól: Mit sportoljak? Erre én azt írtam hogy küzdösportolj+leírtam a véleményem erröl a freerunról. Ha ennyire érdekel az akrobatika menj el szertornára. Ja és mellesleg nem én vagyok akkora balf asz hogy nem merek elmenni egy csoportos edzésre.
2013. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kösz, segítséget kértem, erre sértegetsz. Akkor így fogalmaznám meg kérdésem: Hol tudnék találni freerun edzőt, aki szívesen segítene nekem? És továbbra sem arra vagyok kíváncsi, hogy nem jön be neked ez a sport. Nem azért akarok freerun- ozni, mert akrobatika van benne, hanem mert bejön. Tudom, hogy nagyon keményen kéne hozzá edzeni, de azt is bevállalnám. :) Szóval én most nem akarok itt veszekedni, csak mert szerintem félreértettük egymás üzeneteit, hanem ebben szeretnék segítséget kérni. :))
2013. szept. 7. 15:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Oké bocs
2013. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem kell bocsánatot kérni. XD Szóval akkor te nem tudsz olyan emberről, aki ezt vállalná?
2013. szept. 7. 16:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nem.
2013. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A freerunosok tényleg ügyesek, de az izületeik szarrá mennek szerintem nem ritka a gerincsérülés sem, továbbá ezt tényleg csak baráti társasággal tudod csinálni. Nagyon jó sport az úszás mert erősít és jó tüdőd is lesz, a kajaktól is jól erősödsz és az érzés amikor szeled a hullámokat és oda mész a tavon ahová csak akarsz :))) . A küzdősportok tényleg jók, de a FUTÁS A SPORTOK KIRÁLYA lehet egyedül vagy csapatban ,edzővel vagy szabadon, füvön betonon , lassan sokat vagy gyorsan kevesebbet. Állóképességed az egekben lesz, ma futottam le a nike félmaratont tudod milyen hangulatos ha 9000 ezer futó indul. Szerintem a hosszútávfutás mindent visz. Ha ezt választod bármit kérdezhetsz állok rendelkezésedre. ;)
2013. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, a futás tényleg jó dolog.
2013. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!