Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez normális, vagy hagyjam...

Ez normális, vagy hagyjam abba? (Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos most kezdtem el MMA-zni. 17 éves vagyok. 8 évet bírkóztam. Nemsokára megyek MMA meccsre, de félek. Ez normális, vagy ez örökre így marad, és hagyjam abba?


-A válaszokat előre is köszönöm!-



2013. dec. 16. 20:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáfűzném, hogy még egyetlen egy MMA bunyóm sem volt, ez lesz az első,
2013. dec. 16. 20:42
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáfűzném, hogy még egyetlen egy MMA bunyóm sem volt, ez lesz az első.
2013. dec. 16. 20:42
 3/8 A kérdező kommentje:
Elnést kérek, hogy kérszer írtam ki. Ez azért történt meg, mert a rossz internetem belaggollt, és kétszer kiírta.
2013. dec. 16. 20:44
 4/8 anonim válasza:
Nemkell félni neaggódj, de csakannyit tudok mondani hogy ne ugy állj oda hogy félsz.. Vagy menj el és tedd oda magad ( hogy nelássa senkise rajtad hogy agodalmaid vannak) vagy pedig ne menj és még készülsz rá :) Hova valósi vgay megkérdezhetem?
2013. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
MMA-t mikor kezdted? Mennyire komoly ellenfél várható?
2013. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1 éve űzöm. Jövőhéten lesz a meccsem. Nagyon sokat edzettem. Debrecenben lakom.


Amúgy olyan sokat edzettem, ahogy még eddig soha. Én komolyan gondolom ezt, és remélem meg is nyerem.

2013. dec. 16. 21:23
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát az ellenfél mérlege 17 győzelem 6 vereség.
2013. dec. 16. 21:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális ha izgulsz ez majd enyhül minél több versenyen veszel részt. Egyébként 8 év birkózással eléggé előnybe leszel ha az ellenfél csak mma vagy zbk edzésre járt.
2013. dec. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!